Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 170 cm magas lánynak hány...

Egy 170 cm magas lánynak hány kiló az ideális? És milyen a testalkatom? (olyanra gondolok pl. almatestalkat, homokóra testalkat stb. )

Figyelt kérdés

Jelenleg 170 cm magaas es 61-62 kg vagyok.

Van rajtam egy kis felesleg, de ha befeszítem a hasam akkor 4 kocka kicsit látszik.

Ha nem feszitem be akkor csak a középső vonal és a két oldalsó.

Felesleg a combomon a hasamin, a csipőmőn, a fenekemen van.

Már 8-9 éve karatézok, és tavaly elkezdtem frizbizni is. (nagyin szeretek sportolni)


Alkatom:

A csontozatom elég vastag, és nem "törékeny" (töbször estem akorákat hogy meg kellet nézni nem tört-e el valamim)

A vállam elég széles, a csípőm is az, sőt a melkasom is igazából.

A derekam elég vékony.

A kezeim és a lábaim is hosszuak.


Szerintetek milyen az alkatom?

És sok a súllyom?

Fogynom kéne?


2019. júl. 10. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Homokóra alkatú vagy. És szerintem súlyt vesztened már semmiképp nem kéne. Az a kevés zsírt kellene leadnod és a helyére még több izmot felszedni.
2019. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz
2019. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leíràs alapjàn homokóra:)
2019. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megnéztem a hómokóra alkatot.

Hasonlít rám.

De meg voltak adva ilyen paraméterek hogy a derék min. 25 cm kisebb mint a kb. egyforma vál és csípő.

Megmértem és nekem csak 22 cm a különbség.

De a csipőm és vállam kb egyforma (vállam +3 cm).

Meg azt is megnéztem hogy egyforma-e a felső és az alsótestem. Hát a lábam hosszab 7cm. De ez egyikbe sem tartazik.

A rövid lábasba biztos nem tartozom, a hosszu lábasba sem (mert azt irta hogy a felső test és az alsó közöt kb 12-13cm van), az arányosba sem (ott 3-4 cm az eltérés a két szám közöt.

Tudom hogy ezek csak saccolt körübelüli számok de akkor is.

A csontozatom (mint már irtam is) vastag, de ere is talátam egy ilyen hülyeséget hogy ha 14 cm alat van akkor vékony csontú, ha 14 vagy 14,5 akkor az átlagba, és ha 14 felet akkor vastag. Nekem 15 cm.

Amúgy a H és az X alkat között állok valhol, és a hosszú és az arányos lábuak közöt. Ja és ezek szerint kicsit vagyok vastag csontú 😂.

Ezek mennyire megbízhatóak?

2019. júl. 10. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy olvaslak, kb olyan lehetsz, mint én :D és tipikusan én se tartozom egyikbe sem.

A súly is stimmel, bár én alacsonyabb vagyok (165 cm).


Valamennyit fogynék is (4-5 kg), de inkább formálódás a cél, a puhaság jobban zavar (comb és törzs tájék.)

2019. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem is zavar a combomon és a fenekemen lévő. De én is szeretnék formásodni
2019. júl. 14. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nekem is kép kellene.

Nem tudom elképzelni hogy ilyen súly mellett lenne rajtad felesleg.

Ha kockás a hasad akkor valószínűleg nincs rajtad felesleg.

Inkább azt mondanám hogy az izom kevés ahhoz hogy teljesen kockás legyen a hasad.

Igen, egy bizonyos zsír alatt látszik a kockahas, de ilyen súlyból nem hinném hogy fogynod kéne.

Szerintem a homokóra vagy leginkább de inkább egyik sem.

Ha azt írtad hogy izmos vagy és a csontod is vastag akkor inkább edzenèk a helyedben.

De ezt neked kell látnod.

2019. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!