Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diétázok de kívánom az édeset....

Diétázok de kívánom az édeset. Szerintetek vegyek Norbi Update boltjában nasikat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Emberek milliói vesznek késztermékeket- cukrosat, fehérliszteset stb és még élnek. Norbi cuccai se ördögtől valók, csak nem azon kell nap mint nap élni. Ha megkívánsz valamit, csak nyugodtan. Én szoktam heti egyszer veszek valami kis édességet náluk. Tegnap pl egy fehér islert ettem, nagyon fincsi. A múlt héten fagyit. Az előtti héten meg egy kókuszos csokit. Vannak nagy kedvenceim😊 Ezen kívül még náluk veszem a szénhidrátcsökkentett tésztáimat. Mást nem.
2020. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
47%
Légy erős ..... én is édesszájú vagyok, de sokszor erőt veszek magamon és nem veszek édességet. A fogyókúra mellett kezdjél el mozogni, de ne fussál, mert az az ízületeidet is tönkre teszi és nem csak a háj hanem az izmod is elfogy, inkább a súlyzós edzést ajánlom. Ha hölgy vagy ne félj nem lesznek férfias izmaid :). Ja és ne kis sulyokkal nyomd, hanem az erődhöz képest nagyokkal, feszegesd a határaidat. Ajánlom a [link] oldalt, ott van diéta, edzésterv, stb.
2020. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vegyél Update termékeket! Rengeteg a káros anyag bennük, csak nézz utána! Csináld magad otthon, pl Szafinak rengeteg egészséges receptje van fennt a neten, válaszd inkább azt! Az Update termékekről rengeteg rossz hír kering!
2020. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!