Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A Norbi tésztáknak milyen az íze?

A Norbi tésztáknak milyen az íze?

Figyelt kérdés
Korábban csináltam Norbi lisztből száraztésztát (spagetti), de az íze botrányos volt. Kíváncsi lennék a véleményekre, hogy a csomagolt száraztésztája milyen? (főként spagetti tészta érdekelne)

#Norbi #update #szénhirdátszegény
2017. aug. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer vettem. Semmi extra ìze nincs. Sima tèszta.
2017. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

A Norbi termékek 95%-a egészségtelenebb, mint a bolti társaik. A Norbis péksütik, csokik, szörpök tele vannak édesítőszerekkel, tartósítószerekkel. A Update cuccok nagy része magas zsírtartalmú, a termékek szénhidráttartalma van, hogy magasabb!!!, mint a bolti társaiké. Az egész Norbi updae dolog egy kamu. Régebben ettem Norbis száraztésztát, de nem volt nagy szám, és mivel az összetevői, makrói sem tetszettek, kerestem mást.

Akinek egészségügyi problémák miatt fontos, hogy tényleg nagyon alacsony legyen a napi szénhidrát bevitele, még az is jobban jár, ha be se megy a Norbi boltokba.

Vannak rendes, kevés, természetes összetevőket tartalmazó, alacsony szénhidráttartalmú tészták. Menj el egy nagyobb Tescoba, ott van 5-6 féle tészta, az egyik kedvenc márkám a Diabet-max.


De ha érdekel Norbi spagettije, próbáld ki, és döntsd el, hogy megéri e az árát.

2017. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy bizonyos olasz étterem tudna róla mesélni...lel
2017. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Norbiéknál fel van ásva a kert, a kapubejárót csinálják
2017. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!