Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jó ez így ugye? Szerintem jó...

Jó ez így ugye? Szerintem jó így az életmódváltás.

Figyelt kérdés

Nos. 165/67 kg vagyok, szeretnék fogyni kb 57-58 kg-re. :) Anyuval fogyizunk, nekem eddig 0.4 kg, neki 0.3. Úgy étkezünk, hogy reggelire gyümölcs (a norbis táblázatból nézzük, csak az 1-es és 2-es kódú gümölcsöt és zöldséget eszünk:) . Ebédre hal, salátával vagy szárnyasok húsa, párolva, sütve, vacsorára görögdinnye. Naponta biciklizem 11-12 km-t, +heti 3-szor has, derék belsőcomb edzés :) Nem vagyok nagyon hájas, hasam fenekem picit az. Inkább izmos és csontos vagyok, és alapból homokóra alakom van. De fogynom kell. :)


Szóval jó lesz?



2014. júl. 15. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
+tojást is eszem :) valamit változtassunk, vagy nektek mik a tapasztalataitok, mert nagyon-nagyon érdekelnének életmódváltással, fogyókúrával kapcsolatos tapasztalatok :)
2014. júl. 15. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:

0,3-0,4 kg még nem nevezhető fogyásnak, ennél sokkal többet ingadozik a testtömeg.

A csirke, hal, tojás, zöldség része teljesen jó, de a gyümölcsevés nem hasznos. A gyümölcsökben lévő fruktóz könnyen alakul zsírrá. Minden étkezésetekben legyen fehérje, a vacsorában is.

2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben akkor estére jó lenne csirke vagy pulykamell?
2014. júl. 15. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan eheted vacsorára. Mellé mehet párolt zöldség, saláta. Én szeretem vacsorára a túrót is.
2014. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vacsorára tojás is, valamilyen salátával.

Heti szinten 1-2 marék olajos mag, kb 5-6dkg egyetek, mert kell a zsír.

2014. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néha olajban sütjük a halat..az is zsír nem?
2014. júl. 16. 06:43
 8/14 A kérdező kommentje:

Jajj ne már.. én nem értem ezeket a dolgokat, ez magas nekem.

Picit olvasgattam erről a diétafajtáról lisztes, cukros dolgok megvonása stb. Mindenhol azt írják, hogy ha fogyni akarsz akkor parancsolj a pofádnak és egyél mellette egészségesen ennyi az egész. Ezaz! Elkezdtem. Erre miket nem olvasunk anyával? Nem, ez nem jó, kell a liszt, a cukor, kell minden... akkor hogy fogyjak ha ugyanazt eszek mint eddig, csak kevesebbet? Na aztán erre mit kapok? Nem jó a nőknek, nem jó a menszesznek, és volt aki két évig menstruáció nélkül kuksolt. Szuper! Eközben anyukám tervez még egy második gyermeket, akkor ez most ebben is befolyásolja? Mihez kezdjünk? Kérlek írjatok minnél többen.

2014. júl. 16. 06:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 6 évig nem volt menstruációm, mert koplaltam, napi 2 alma, csirkemell és egy kefír.

Mióta egészségesebben eszek, meg is jött már fél éve.

Én olajs magvakat eszem, néha lisztes kaját is, de az is inkább a főzelékeknél van csak, mert ezzel habarják be.

Én nagyon sok gyümölcsöt eszem, igaz én anorexiás voltam, nekem ki van készülve a szervezetem, több problémám is van, szívemmel is baj van, szóval nem tudom, hogy neked beválik e, de ne koplalj, és zsírt is egyél.

Nekem a látásom is nagyon sokat romlott, homályosan látok már, nem élesen, mert A vitamin zsírban oldódik és mivel zsírt sem ettem, így arra is kihatott.

Akkor 166cm és 29kg voltam.

2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úristen. Gratulálok, hogy ki tudtál gyógyulni, és nem haltál meg. !
2014. júl. 16. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!