Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 140kg-ból mennyit lehet...

140kg-ból mennyit lehet fogyni haventq kb, és hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán figyeltem az étkezésre, mostantól próbálom a mediterrán étrend szerinti étkezést, illetve mennyiség csökkentést.
2020. szept. 30. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiből ha fegyelmezett vagy hamar meglódul heti 1kg, de még több is lehet az elején. Jó volna, ha nem étrendet követnél, hanem átalakítanád a szokásaidat, hosszú út lesz, és hamar fel fogod adni, ha szöges ellentétben áll az ízléseddel, életmódot kellene kialakítani.
2020. szept. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészséges keretek között, kb annyit fogyhatsz belőle amennyit akarsz. De legalábbis lehet orvosi értelemben normál súlyod ( Remélhetőleg nem extrém soványság a cél.) Amíg a visszatartott víz kimegy, gyorsabb lesz, aztán lassabb tempóban beáll az inkább testzsírból való fogyás, majd lehetnek stagnálások is. És azt mondják ( én ott még nem tartok), hogy az utolsó kilók mennek le a legnehezebben.
2020. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy 30 kiló minusz a cél
2020. szept. 30. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy:)
2020. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán történt semmi a tömegemmel, mostantól megpróbálok a napi kalóriára is sokkal jobban odafigyelni.
2020. okt. 25. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
153-nál mondtam, hogy oké, elég. (196 cm vagyok.) Eltelt 3 hónap, most 136 vagyok és 120 a cél. Napi 2.000 kcal-t eszem, azt is normális kajákból. Szóval ha megvan az akaraterő komponens, sima ügy.
2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
140kg-al repülni kellenének a kilóknak. Már csak attól, hogy kevesebbet eszel pár kg mínuszban kellene lenned, bár nem írtad, hogy mit jelent a mediterrán diéta. Érdemes volna hormonokat és terheléses vércukrot nézetni, ha több hónap alatt sem indul be a fogyás.
2020. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 157 cm / 105 kilóból simán ment le heti 1-1,5 kg a fogyásom elején úgy, hogy akkor még nem is sportoltam mellé egy pár hétig, mert akkor még nézegettem, hogy hol, milyen mozgást végezzek, ami nem nyírja ki az ízületeimet. Viszont a kalóriaszámolást elég hirtelen kezdtem el, nem fokozatosan, hanem durr bele (Kalóriabázissal, célbeállítással).
2020. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!