Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ajánlanátok zero kaloriás...

Ajánlanátok zero kaloriás relatív olcsó ételeket?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 10:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%
Én ha nagyon le akarom csökkenteni a kalóriabevitelem (mert mondjuk előzőnap megszaladt),akkor ha nagyon éhes vagyok tonhalat eszek sós lében (ez max 120 kcal egy konzervben,de nagyon jól eltelít),valamint zellert rágcsálok és kevés (2-3 szelet) pufasztott rizst szoktam enni.Ahogy írtàk a leveles zöldségek meg úgy majdnem minden zöldség jó(mondjuk hüvelyesek közül csak a zöldbab,meg mondjuk a krumpli kivételével).A bogyós gyümölcsök szintén nagyon alacsony kalóriatartalmúak.Jó lehet még a rántotta egy sárgájából meg két-három fehérjéből.
2020. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem ! Az semmire sem jo !
2020. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
18%
Ha pesti vagy, menjél el a főzelékfalókba, ott nagyon finom főzelékeket lehet kapni: tökfőzelék, kelkáposztafőzelék (nekem a kedvencem), spenót stb., de most azt hiszem, csak elvitelre lehet, de az is lehet, hogy még arra sem.Mindenesetre főzelékeket egyél egy szál virslivel, abban sincs sok kalória.
2020. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!