Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek relatív kicsi súlyfölös...

Akinek relatív kicsi súlyfölöslege van, az hogyan diétázik? Miket esztek és mennyit fogytatok tőle?

Figyelt kérdés
Leírnád pl, hogy mit ettél tegnap és ma? Mozogsz is?
2012. aug. 30. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozogj kicsit többet, meg egyél a megszokott étrenden belül több zöldséget, gyümölcsöt és kevesebb tésztát meg kenyeret és igyál sok vizet, vagy édesitetlen teát. Ha csak kis fölösleged (kb 5 kg-ig) van, akkor ennyi elég.
2012. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a több zöldséget (rizs, krumpli helyett zöldségköret vagy saláta), nekem nem jött be. Lehet, hogy azért, mert előtte alapból is sokat ettem. Nyáron fel is adtam, és úgy sem híztam, pedig sok üdítőt is ittam a nagy melegben (a víz sokszor már nem segített, hiába mondják, hogy az a legjobb..., nem tudtam eleget inni belőle, pedig megvolt csak vízből a napi 2 liter).

Pedig nem arról van szó, hogy "ideális" a súlyom, és ezért nem fogyok - a normális felső határán vagyok, -5 kg nagyon kellene.

2012. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos nekem sem jött be, pedig kitartóan próbáltam, tehát nem 10 napi, aztán feladtam. Hiába növelem a zöldségadagot, csökkentem a szénhidrátot stb, eszem teljes kiörl. cuccokat, semmi nasi stb, tényleg az a tipikus egészséges normális diéta, mégsem fogytam tőle.


Én 162 cm vagyok és 63 kiló, így az orvosok sem foglalkoznak velem, mondván ez normális súly, csak mozogjak, alakot formáljak ha nem tetszem magamnak. Viszont tudjuk, hogy 162 cm-hez simán lehet sok a 63, ez alkati kérdés, 5 kilót fogynom kell mindenképp.

2012. aug. 30. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Számolom a kalóriákat, mindennap 1200-1300-1400 kalória, úgy, hogy meglegyen a minimum 100 gramm fehérje, maximum 25 gramm zsírt egyek, és maximum 180 gramm szénhidrátot.

A tegnap:

Reggeli: 50 gramm zabpehelyből főzött zabkása, édesítő, plusz 10 gramm zsírszegény fekete kakaópor

Tízórai: 100 gramm zsírszegény túró, édesítő, 1 darab 130 grammos barack

Ebéd: zöldborsó főzelék keményítővel besűrítve, plusz zsiradék hozzáadása nélkül készített csirkemellpörkölt

Uzsonna:120 gramm sárgadinnye

Vacsora:3dl fehérjeturmix.

2012. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!