Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az a fogyókúra, ami...

Melyik az a fogyókúra, ami hosszú távon hatásos, relatív könnyen lehet fogyni vele, és éheztetni azért nem kell a szervezetemet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 6-7 kg-t szeretnék lefogyni,az utóbbi néhány hónapban felszaladtak rám ezek a kilók!Régebben néhány napi nem evéssel simán le tudtam adni,de most sajnos ez már nem megy!34 éves vagyok,talán már nehezebb is ilyenkor a kilók elvesztése.Egy éve megcsináltam a Káposztaleves kúrát,ezzel kapcsolatban egy hete érdeklődtem is,és el is kezdtem,de két napig bírtam... nagyon erős gyomorfájásom,és vércukor leesésem volt az energia és a tápanyag bevitel megvonása miatt!Talán a kor,talán más miatt,de fizikálisan nem bírtam.Viszont az úszógumijaimtól szeretnék minél hamarabb megszabadulni,nagyon hálás lennék,ha valaki tudna tippeket adni,hogy mit tudok tenni!
2010. júl. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobb fogyókúrát egészséges életmódnak hívják. Egészséges étkezés és sport. Hatásos, nem kell éhezned, megőrzi az egészségedet és elérheted vele az álomsúlyodat. És elég hosszú távú is, mivel egy életre szól.

Koplalástól, mindenféle hülye diétától és kúrától ne várj csodát.

2010. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,és ezzel egyet is értek!Szeretném ezt a későbbiekben betartani,megtalálni a megfelelő életvitelt,a számomra megfelelő sportot(sajnos ez nehezebb,a születési rendellenességem,a lábammal való problémám miatt kevés sportot tudok művelni :( ),de először szeretnék a felszaladt kilóktól megszabadulni,ami csak fogyókúrával érhető el! :(
2010. júl. 18. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, az elsőnek igaza van, ahhoz, hogy lefogyj az életmódváltás a legjobb mód, ezen felül nem kell semmiféle fogyókúra...nem tudom, mi baja a lábadnak, de az úszás tuti nem fog ártani, de beszéld meg az orvosoddal
2010. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig az első válaszolónak igaza van. A nagy titok: sok- sok zöldség, fehérhusi, tojás. Délelőtt és uzsonna gyanánt gyümölcs, joghurt, vagy ezek kombinációja :) természetesen a joghurt natúr, nem cukrozott. Reggelire teljes kiőrlésű kenyér sonkával, sajttal, vagy zabpehely tejben vagy joghurtban.

Ebédre már inkább hanyagold a szénhidrátot, de hetente párszor azért ehetsz rizst (lehetőleg barnát), krumplit. De inkább részesítsd előnyben a zöldséget! Vacsira meg végképp :) lehetőleg ne olajban süss, hanem grillezz, párolj, vagy használj sütőzacskót. A finomlisztes és cukros dolgokat hanyagold, azonban a Norbis túró rudit és pudingokat tudom ajánlani. Persze nem minden nap :) cukros üdítőket iktasd ki, de igyál sokat: ásványvizet vagy zöld teát. Nagyjából ennyi. :) én így fogytam már 25 kilót, 7 hónap alatt. Nem kell ennél jobb fogyókúra: egészséges, nem megterhelő, nem egyoldalú, és simán követhető.

2010. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A "Gyorsan lefogyok, aztán majd egészségesen élek"-mottó már régen rossz. Lassan kell azt csinálni és hatásosan :)
2010. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,mindenkinek igaza van...elsősorban egészségesen kell élni,ezzel tisztában vagyok!Mégis,képesek lehetünk mindenről lemondani??

Én pl rajongok a finom borokért,és néha nagyon szívesen megiszok egy pohárral,a jó magyar borvidékeink termékeiből!

A Norbi rudi jó ötlet lenne,de sajnos még nem olyan híres termék,hogy Németországba is exportálják...én pedig itt élek jelenleg!

Igen,az úszás nagyon jó,szeretem is,tudom is művelni,de azzal az a bajom,hogy én személy szerint minden alkalommal farkaséhesen jövök ki a vízből...alapvető mozgásnak nagyon jó,de én tuti háromszor annyit ennék,ha minden nap úsznék!

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat,az aggályaim ellenére igyekszem betartani,és változtatni az életmódomon! :)

2010. júl. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!