Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kinek hány kg sikerült fogynia...

Goldgirl28 kérdése:

Kinek hány kg sikerült fogynia és mennyi idő alatt? Miket lehet enni ahhoz , hogy be induljon a fogyás? Hány gramm szénhidrátot és hány kalóriát lehet fogyasztani egy nap?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hónapban 5-6kg fogyni 5 hónapon keresztül! Sikerület? Hogy?
2020. nov. 11. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mit kell enni hogy beinduljon a fogyás? Semmit.
2020. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Nézz már utána az alapoknak légyszi, ezekre a kérdésekre kb. 100 sort tudnék összeírni, de nem fogok.


Nekem -23 kg 3 hónap alatt. Mindent lehet, a kulcs a mennyiség és minőség összhangja. Mindenből KELL valamennyit enni, a lényeg, hogy nap végén mennyi kcal jön össze. Dióhéjban a válaszok.

2020. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

7 kiló 3 hónap alatt. Semmit sem számoltam. Kisebb mennyiséget ettem a normális ételekből. A nasit minimalizáltam. És minden mást is, ami nem szükséges, de sok kalória összejön belőle, pl. üdítő, jegeskávé, jégkrém, stb.

Ugyanazt ettem, mint korábban. Mert azzal nem volt gond. Normális ételeket ettem, változatosan. Csak kicsit kevesebbet.

Nasi csak heti 1-2 alkalom és kis mennyiségben.

Minden második nap edzés.

2020. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33 kilot fogytam fel ev alatt, 10 eve tartom, bojtolessel es egeszseges eletmoddal sikerult elernem, igy a borom is kituno allapotban van. 30 folott vagyok, de most is csak 45 kilot nyomok.
2020. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 kiló 5 hónap alatt, 96-ról 71-re. Itt még nem állok meg, 65 a célsúlyom. Én zöldségeket, gyümölcsöket, joghurtokat, barna kenyeret eszem és sok vizet iszom. 16/l
2020. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20,5 hónap, -69 kg eddig.

Mindenkinek más a jó, ami nekem jó, az nem biztos hogy neked is. Egyébként LCHF életmód. ( Alacsony szénhidrát+ magas zsírbevitel), + heti 4- esetenként már 5x1 óra mozgás, türelem, kitartás. Ennyi.

2020. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. nov. 14. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!