Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet hogy nem vagyok...

Hogy lehet hogy nem vagyok éhes diétában? Sok szénhidrátot fogyasztanék?

Figyelt kérdés

Körülbelül 240 gramm szénhidrátot fogyasztok, magas feherje bevitel mellet a maradék pedig zsír 1900 kalóriát eszek, és 1750 kcal az alapanyagcserém.


Sok lenne ez a 240 gramm szénhidrát? Eddig két hét alatt másfél kilót fogytam csak.


Naponta pihenőnapkor kb 2300 kaloriat égetek el. Minden második nap edzek egy órát (súlyzós edzés)


Most igazábol jol érzem magam ennyi szénhidráttal, nem érzem sose hogy éges lennék stb. Csok furcsa hiszen csak 1900 kalóriát fogyasztok...olyan kevésbek tűnik mégsem vagyok éhes. Esetleg csökkentenem kéne a szénhidrátot a fogyás érdekében vagy a kalória számít?



2018. ápr. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg hintáztatni és kezdj el kardiózni.
2018. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak jó neked. Arra figyelj hogy legyen heti fél kiló fogyás,azon belül tök mindegy a szénhidrát meg ilyenek
2018. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a fogyási tempód, őszintén szólva nem hiszem, hogy kivétel nélkül mindenkinek ideális a heti 1 kiló fogyás... A tied sem marad el attól sokkal (s persze a testsúlyingadozás miatt nem is tuti, hogy másfél kiló zsír ment le). Jó ez.


Hogy ki mitől éhes vagy sem, az egy elképesztően összetett dolog. Makrók, konkrét ételek, étkezések időzítése, aktivitás, lelki dolgok (ha én elhatározom magam a diétára, egy ideig automatikusan kevésbé vagyok evős)...

Miért lenne sok a 240g ch? Ha ennyi marad a kötelező zsír és fehérje levonásával egy megfelelő kalóriakeretnél, akkor neked ennyi kell, nem?


A kalória számít. Esetleg egy picit bekavar más is, de főleg a kalória. Van ilyen, hogy durván leejted a kalóriabevitelt és jóllakottabb vagy, mint valaha, örülj neki.

2018. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem gond
2018. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!