Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyire fognak visszajonni a...

Mennyire fognak visszajonni a leadott kilok szerintetek? Tobb lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok? Elkezdtem csinalni egy szenhidrazszegeny dietat. Ket hetig ajanljak maximum, napi olyan 5-600 kaloriat viszel be. Most tartok a vegenel de mar annyira nincs etvagyam es hozza szoktam hogy oszintem nemtudok enni ennyit se. Napi 300 kaloriat ettem a napokban max. Tudom hogy nagyon keves, rosszul is lehetek tole de egyenlore nem erzek semmilyen negativ tunetet, sot csak szepen elkezdtem fogyni es vegre figyelek mennyit iszok. Az lenne a kerdesem hogyha elerem az idealis sulyomat majd es megprobalok visszaalni hizlalobb, normalisabb kajakra mennyire fog visszajonni a sulyom? Ha tartom a kaloriadeficitet tehat a celsulyhoz tartozo kaloriabevitelem majd akkor (1500 korul) akkor az olyan szintu valtozas lesz a mostani 3-4-5-600rol hogy egybol vissza fog jonni? Koszonom ha valaki vegigolvasta, elore leszogeznem nem ehezek, az eredeti dieta etelei sem eheztettek az elejen se. Elore is koszi ha valaki valaszol :)

2020. nov. 27. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy te fejben eldöntöd, hogy neked elég, de attól a szervezetnek ez éhezés. A szénhidrátszegény diéta lényege egyáltalán nem az, hogy iszonyat kevés kalóriát egyél.

Ha visszaállsz valami értelmesebb diétára akkor pár kiló biztos, hogy azonnal visszajön, de ha mondjuk leadtál 20 kilót, akkor az 15-1600 kalóriával nem fog rád visszaugrani.

A probléma az inkább az, hogy ezzel a hülyeséggel az izomzatodból jóval többet adsz le, mint egy értelmes diétával, szóval a végeredmény az, hogy plöttyedt sovány leszel, nem pedig formás. Ha értelmesen akarod csinálni, akkor egyél elég fehérjét, szénhidrátot és zsírt, és csinálj mellé valami testsúlyos- vagy súlyzós edzést. Így nem csak jobban fog kinézni a végeredmény, de még a hajad se hullik ki.

2020. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz.

Gondolom a felesleg amit le akarsz dobni, nem 2 hét alatt pattant fel. Az ehezés arra ösztönzi a szervezeted, hogy spájzoljon. Gondolj bele ha 2hetente csak 1 napra lenne nyitva a bolt te is ezt csinalnád. Tartós fogyást, illetve szinten tartást csak egyenletes étkezéssel lehet kivitelezni. Javasolnek egy étkezesi tanácsadót és edzőt felkeresni. Fogyni mozgással kell nem koplalással. A testnek szüksege van egy csomo anyagra. Ezeket általában evéssel visszük be.

2020. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy Magyarország a legelhízottabb nemzet Európában,annak ellenére, hogy itt mindenki fogyókúrázik, nem is akárhogyan.Már az ilyen 1000 kalóriás csodadiétás dolgoktól-amikről itt lehet olvasni egyesektől-hülyét tudok kapni.Ezt a 300 kalóriás napi kalóriabevitelt pedig elképzelni sem tudom, hogy hogyan, miből áll össze.Ez még a koncentrációs táborokban vagy a gulágon is durva lenne, ki az az ökör aki önként teszi ezt?Úgy fogsz járni mint a cigány lova, az is pont akkor pusztult éhen amikor a gazdájának már majdnem sikerült őt teljesen leszoktatni az evésről.A kérdésedre válaszolva a koplalókúrád után pedig hízni fogsz.Amit megeszel majd az egyből zsírként lesz elraktározva, miközben a szervezet az izmok leépítésével nyer energiát.Aztán majd lehet panaszkodni a GyK-n, hogy jajj nem eszel semmit oszt mégis hízol.Az a baj, hogy sokan mindent azonnal akarnak, ezért ezeknek soha nem lesz semmijük hosszú távon,és ez igaz az élet minden területére.
2020. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a fogyás úgyse zsírból lesz, szóval ha újra egészségesen eszel vissza fog jönni
2020. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a koplalást azonnal fejezd be! Hidd el most még nem érzed a negatív hatását, de majd fogod. Ne akarj bele esni abba a hibába amibe én. Inkább most vidd fel minimum 1200-1300-ra. Lehet hogy ladssaban fogsz fogyni, de legalább nem halsz meg. Könyörgöm ne csináld ezt mert visszafordíthatatlan károkat fogsz okozni magadnak.
2020. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!