Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék lefogyni 25 kilót? Ez a fogyás megmaradna vagy visszajonne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves lány vagyok,175 cm és 96 kg.Az lenne a kérdésem,hogy kb. mennyi idő alatt tudnék lefogyni 25-26 kilót?Ez megmaradna?Tippek a fogyáshoz?Úgy gondoltam,hogy napi 1200-1400 kcalt eszek és csak vizet iszok!(Kétszer ennyit eszek egy nap!)

Kellene valami sport amit csinálok.Rengetegszer elgondolkodtam azon,hogy mit?De arra jutottam,hogy 2. Naponta lenne időm egy 60 vagy 90 perces eddzésre is.(Felvételi miatt keves az idom)


2016. nov. 23. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Rubint Réka edzés!!!
2016. nov. 23. 20:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolod rosszul, csak jó legyen az étrended - s azért én ennél többet ennék ilyen súlyhoz, főleg mozgás mellett. De lehet, hogy te bírod ennyivel is. Alá viszont ne menj semmiképp.

Eddz olyat, ami szimpatikus neked, bármi jobb, mint a semmi... Súlyzózáshoz még fiatal vagy, de egyéb erősítő edzés, úszás, gyaloglás, biciklizés, futás (bár a te súlyoddal még lehet, hogy meggondolandó s később se mindegy, milyen terepen és cipőben - ehhez nem sokat értek, én nem tudok futni) mehet.


Ha életmódot váltasz és nem eszed túl magad fogyás után (ebben rengeteget segít egy jó életmód :)), akkor megmarad az eredmény, persze. Ha újra elkezdesz túl sokat enni, visszahízod.

2016. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2400-2800kcal rengeteg egy napra nekem ez minimum 3napi keretem. En 156cm vagyok 48kg es 20L . Minden nap reggelizem egy gyumolcsot/ joghurtot egy kiflivel ezutan 50felulessel 50gugolassal kezdek, elmegyek dolgozni, dolgozom 6orat hazaerek ebedelek a leves nagyn fonotos az anyagcserenek majd elmegyek futni 5km. Este pedig egy laza tornaval zárok. Kb 4-5eve egy centit nem nottem (genetikailag vagyok alacsony) a sullyom gyarapodott de mind izomba formas es szikar vagyok. Allj neki surgosen ne halogasd. Sok sikert!!!
2016. dec. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!