Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az Update tésztákról mi a...

Az Update tésztákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez: [link]


140-150gram szénhidrátot eszek egy nap, de 160-at nem nagyon léphetem túl amúgy sem.

A minap spagettit csináltam, hiába durum, nagyon sok benne a szénhidrát. Ez a Norbis tészta meg nagyon kedvező szénhidrát tekintetében.


Viszont eléggé aggaszt benne a sok glutén. Szerintetek megéri ez a tészta?

Ritkán eszek tésztaételt, de akkor egész napi adagot kell csökkentsek, mert eléggé megdobja sajnos a hagyományos.



2021. jan. 9. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

gluténérzékeny vagy?


A norbis cuccok amúgy is egy rakás szemfényvesztés - de ha ebben hiszel, nyugodtan edd.

2021. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, de tudtommal nem túl egészséges nagy mennyiségben.

Igazából nem a márka miatt venném, hanem a szénhidráttartalom miatt.

2021. jan. 9. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Aki nem gluténérzékeny, annak erre egyáltalán nem kell figyelnie!


Jól is néznénk ki, egy normális kenyeret, vagy finom kelttésztát se ehetnénk...!


Aranygaluska, lekvárosbukta rulez! :-)

2021. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%
Nagyon jók.
2021. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem finomak. Számomra ízletesebb mint bármelyik másik tészta.

Én egyébként is lowcarb ( LCHF) életmódot folytatok lassan 2 éve. 80-90g szénhidráttal/ nap. Az édességeikből is sok féle van ami ízlik, meg vagyok elégedve a termékekkel, bár nem sokat fogyasztok belőlük. Mivel havi 100g tésztát eszek, ez 2 vasárnapi ebéd körete nálam. Plusz heti 1 valami updates desszert. Ennyi. A kenyerem is szénhidrát csökkentett, de az nem az ő termékük. Arra valami olcsóbb és elérhetőbb kellett, mivel nálunk a városban nincs Norbis bolt. -77 kg- nál járok.

2021. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ejj ha utolsó, gratulálok!!! 😊


Hát amúgy csak azért kérdeztem mert itt korábbi kérdéseknél írták hogy a glutén,szója miatt károsak a termékeik.

Én is kb havi 1-2szer enném a tésztát.


Amúgy ha valaki tud egészséges low carb márkát akkor kérlek írja le :)

Nem baj ha rendelni kell netről.


Tésztauügyileg amúgy a dia wellness hasonló összetételű ahogy láttam.

2021. jan. 10. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

[link]


"A gluténmentes diéta az utóbbi években egyre népszerűbbé vált olyanok körében is, akiknek nincsenek problémái aglutén emésztésével. A glutén elhagyását elsősorban egészségügyi okok és emésztőrendszeri problémák miatt választják, sokan azonban meggyőződésből is minimalizálják a glutén fogyasztását, mivel _károsnak hiszik_. A gluténmentes diéta az ilyen hozzáállás miatt az egészséges életmód egyik formájává válik. Léteznek azonban aktuális bizonyítékok, melyek szerint a glutén elhagyása az étrendből fontos jelentőségű bizonyos emésztési problémákkal küzdő páciensek számára, például akik irritábilis bél szindrómában szenvednek. _Hiányoznak_ azonban a meggyőző bizonyítékok a glutén minimalizálásának előnyéről más egészségi problémákkal küszködő páciensek esetében. Tehát elmondhatjuk, hogy az orvosi és a szakközösségeken múlik csak, hogy próbáljanak meg bizonyítékokat és releváns véleményeket összegyűjteni a gluténmentes diéta előnyeiről és hátrányairól. A glutén _elhagyása_ az étrendből a „nem cöliákiások” és hasonló problémákkal nem küzdő emberek számára ráadásul _negatív hatásokkal járhat_"

2021. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Update tészták finomak, én azokat használom de egy dekat nem fogytam tőlük. Ha fogyni szeretnél és néha tésztát is enni a Szafi Reform tesztait ajanlom!
2021. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!