Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Olyanok véleménye érdekel,...

Hosszúhajú kérdése:

Olyanok véleménye érdekel, akik szimplán a szénhidrát megvonással fogytak, úgy hogy közben nem sportoltak. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Le akarok adni egy 5 kilót. Eleinte hosszú hónapokat tornáztam át napi szinten úgy, hogy közben úgy étkeztem, mint egy normális ember. Mégis egyre csak vastagodtam, a súlyom is maradt. Aztán mérgemben leálltam minden tornával, most 4-5 napja csak a szénhidrát megvonást alkalmazom, tornázni egyszerűen szó szerint már nem merek. Mégis jobban fogyok - látszatra is. Nektek hogy alakult a súlyotok szénhidrát megvonással, sport nélkül?

2014. jan. 19. 08:39
1 2
 1/19 anonim válasza:

4-5 nap alatt annyit fogytál, hogy látszik is ? :O

Egyébként azért kell mellé valamit sportolni, mert vissza fogsz hízni. Gondolj csak bele.. életed végéig úgyse bírod ki szénhidrát megvonásos étrenddel. Én például amióta elkezdtem itthon edzeni, ami mellé heti 3 kosarazás is megy haverokkal, 3 hónap alatt ledobtam laza 10 kilót. És étrendemen nem változtattam, kenyér-kifli-zsemle kivételével mindent megeszek amit ezelőtt is ettem.

2014. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mit sportolsz ezekhez, amitől nem vagy még vastagabb?
2014. jan. 19. 09:01
 3/19 anonim válasza:

Heti 3x kosarazok. Meg még otthon edzek mellé. Fegyencedzést súlyzós edzéssel kombinálva.

Már többen kérdezték, hogy járok e konditerembe, vagy, hogy szedek e valamit. Az a legjobb, hogy nem csak nekem tűnik fel a változás, hanem a környezetemben mindenkinek.

2014. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem megvonni kell, hanem csökkenteni, a fehérjebevitelt meg növelni. Nem értem, miért nem képes a nők 99%-a értelmes diétát tartani, mindig vmi baromsággal próbálkoznak.
2014. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mivel a fogyás 80 %-ban étrendtől függ és nem a sportolástól, a válasz:igen.
2014. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mert kétségbe esik :(
2014. jan. 19. 09:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem kétségbe kell esni, hanem normális étrendet nézni. Ajánlom figyelmedbe a szálkásító diétákat. Fogyni nem éhezéssel kell, hanem kevés szénhidrát kell enni, és sok fehérjét. ha sok fehérjét eszel, akkor nem bontod le az izmaid legalább.
2014. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azt hittem a szálkásítás majd akkor jön, ha ledobtam ezt a zavaró 5-öst. Hogy formába tegyen.
2014. jan. 19. 09:34
 9/19 anonim ***** válasza:

Edzettél,stimuláltad az izmaidat a tápanyag felvételére,nőtek az izmaid ezért vastagodtál.Ha abbahagyod az edzést,csak izmaidat fogod elveszíteni,mivel nem éri őket inger,ezért a szervezet felfogja,hogy nincs szüksége rájuk (a nagyobb izomzat fenntartása energiaigényes),viszont zsírból egy dekát sem fogsz fogyni. A javaslatom: csináld tovább az edzést és tervezz meg egy étrendet,amivel a zsírvesztést és frankó,feszes testet érhetsz el!Semmiképpen se koplalj!

[link]

2014. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A szálkásítás gyakorlatilag fogyasztást jelent,persze zsírból.Egyébként jól teszed,ha először megpróbálsz egy kis izmot magadra "pakolni",ugyanis nagyobb "muszlikkal" a zsírégetés is könnyebben megy.
2014. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!