Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hason lévő zsírpárna miatt...

Hason lévő zsírpárna miatt milyen ételek kerülendőek(a lent felsorolt ételekről mi a véleményed)?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Mindennap szoktam futni. De inkább a karomból és más helyekről megy le,a hasamról nem akar...


Milyen ételeket kell kerülni? Komplett éhezést nem akarok bevezetni,az fájna.


Rántott(csirke) hús? (hús,valóban hízlal?

Chips?(ez valóban hízlal vagy városi legenda? )

pékáruk?

Krumpli,pl főtt krumpli,vagy sült krumpli hízlal?

Illetve van egy "bónusz" étel,amiről azt hallottam "diétás étel": ananász

Valóban?


2020. dec. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nincs helyi fogyas, es nincs olyan etel, amit ha mertekletesen fogyasztasz, akkor kerulni kene. Persze dieta szempontjabol ne egyel minden egyes nap rantotthust meg chipset, de heti egyszer-ketszer belefer, megfelelo mennyisegben.

Es az ananasz sem dietas, es nem is fogyaszt.

Kaloriaszamolas a megoldas, es a futason kivul valamilyen erosito edzest is bevezethetsz, es nem kell am mindig sportolni, heti ket nap pihenot azert hagyj. A glikemias indexre azert erdemes figyelni, inkabb lassan felszivodo szenhidratokat valassz, de nem kell rogton kivagni mindent az etrendedbol. A mertekletesseg es a kaloriaszamolas a kulcs.

2020. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát a rántott dolgok nem elönyösek, olajban vannak kisütve, inkább grillezd a csirkehúst, a melle a legszárazabb, föleg azt edd.

A chips na az mindenhova rakódik, azt került, meg felesleges kalória, ha rágcsálni akarsz akkor egyél olajos magvakat, annak van vitamin és rosttartalma is, meg eltelít, bár kalóriatartalma az magas.

Pékáruk meg? naná. Na az megy a hasadra párnának, meg az oldaladra szalonnának. Amúgy a barna lisztböl készült pékáruk is ugyanúgy hízlalnak, csak a test számára úgymond "kedvesebbek", ezért egészségesebbek, de a kcal az kb ugyanannyi úgyhogy attól még párna lesz belöle, mert barna.

Tészta dettó.

Ahogy az elöttem válaszoló is megmondta, a kalóriaszámlálás fontos.

Ja, és a sulyzós edzés! Èn arra esküszöm!

Mekis kaját meg kólát és társait is kerüld.

2020. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Olyanokat írtál, hogy bocs, de nincs kedvem a 0-ról kezdeni a magyarázást. Netezz kicsit többet, aztán valódi kérdéssel várunk vissza!
2020. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mégis válaszoltál te barom.
2020. dec. 16. 01:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Többieknek,köszi a választ!


Igen,a kalória...futásnál mindig kiszámolja az applikáció hogy mennyi kalóriát égettem el elviekben.

Szeretek futni,mert azt legalább tudom kontrollálni.

A hasam borzalmasan tud hízni,vagyis hasra hízós vagyok.

Kellemetlen :(

2020. dec. 16. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!