Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak le fenékről a...

Hogyan fogyjak le fenékről a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék tanácsokat kérni tőletek, hogy hogyan fogyjak fenékről? Nincs rajtam sok felesleg, de zavar, és szeretnék tenni ellene. Sok szénhidrátot fogyasztok (ebből igyekszem visszavenni) és keveset mozgok. Akárhányszor nekiálltam "rendbe hozni" magam, semmi haladást nem láttam, ezért gyorsan feladtam. Nem tudom, pontosan mennyit és mikor (reggel/este) kéne edzenem egy nap, hogy meginduljon a zsírégetés és az izmosodás, illetve hogy mit és mikor ehetnék, ami segít.

Kérlek, ne írjatok ilyen porokat/diétás készítményeket! Ha valaki tapasztalatból ír, attól megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt érte el a célját?

Előre is nagyon köszönöm! 18/L



2021. márc. 23. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is tuti, hogy háj és nem izomból van az a fenék? Mert ha izom, akkor ez generika.
2021. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos. Kicsit narancsbőrös, és a régi fényképekhez képest is látszik a külső változás. :(
2021. márc. 23. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általános fogyási módszerek alkalmasak a farhájtól való megszabadulásra.
2021. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A szénhidrátot nem kell megvonni magadtól. A kalória többlet hizlal, nem a szénhidrát. Tedd tiltólistára az olajat, cukrot, fehérlisztet. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljeskiörlésű gabonát. Mellé futás és erősítő edzés.
2021. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
A fogyást nem tudod irányítani, sok folyadék, mozgás enyhíthet a narancsbőrön. Ha a tini kori képeidet nézegeted felnőtt korban, azt nem ajánlom, az ember teste változik, a hormonok és a kor hatására is.
2021. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Kitörések.
2021. márc. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lokális fogyás. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, és általában onnan fogysz utoljára, ahova először/nagyobb mértékben hízol.

Szóval szokásos séma: kalória deficit kiegyensúlyozott étkezés: összetett ch, picit emeltebb fejérje, sok víz, aktív életmód, edzés és persze rengeteg türelem és kitartás. Könnyebben járható út nem nagyon van, maximum a plasztikai sebészet, de az is ideiglenes.

2021. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#7-es, persze a plasztika szóba sem jöhet. Csak esztétikailag zavar, de mindenképpen természetes úton szeretnék célhoz érni.

2021. márc. 24. 11:26
 9/9 anonim válasza:
Torna, torna, torna! A guggolások és a kitörések tényleg hatásosak. Én még meg szoktam spékelni a Dr.Kelen Fit Slimmel, amit kifejezetten a kényes területekre kenek fel (has, fenék, comb). Nekem így sikerült szemmel látható eredményeket elérni. Kilóban nem fogytam sokat, de a testem totál átalakult, jóval formásabb, mint volt, persze messze még a cél... :D
2021. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!