Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kérek szépen tanácsokat, nem...

Kérek szépen tanácsokat, nem tudok fogyni : 32 éves 160 cm és 68 kg súlyú nő vagyok. Már évek óta nagyjából ez a súlyom tehát se nagy fogyás se nagy hízás nem történt. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

13 éve kicsivel több mint 70 kg-rol fogytam le 55-re ami ehhez a magassaghoz megfelelő. Jól néztem ki és jól éreztem magam. Rengeteget futottam a kajára szinte csak annyit figyeltem hogy mindent ettem de kevesebbet. Nem szenvedtem egyáltalán . Nem számoltam se kalóriát se szénhidrátot.

Amint már elmaradt a futás (iskola, egyéb elfoglaltság miatt) szinte hétről hétre lehetett látni ahogy alakul vissza a testem (kaja ugyanaz volt) viszont nem igazán mozogtam.

Most 32 éves vagyok és egyszerűen nem tudom hogyan fogyjak. Volt étrendem nem tudtam tartani , nem tudok egyszerűen minden nap elő készülni és főzni . Viszont 6 hét múlva lesz egy esküvő illetve több rendezvény nyáron és szeretnek jobban kinézni . Nem tudom hogy álljak neki … ha nagyon alacsony a ch-bevitelem nem bírom és rosszul vagyok. Nem eszek össze-vissza kenyér egyáltalán maximum rizs sovány húsok. Viszont az tény , nem igazán mozogok. Elliptikus trénerem van itthon azt tudnám használni .

Jelenleg 160 cm vagyok 67-68 kg betegségem nincs kondim közepes .

Kérek szépen tanácsokat akár konkrét étkezési /edzesi tervet is.

Nyárra legalább egy közepesen jó alkatot össze szeretnék hozni.

Nem a 6 hét a lényeg , az a fontos hogy tartható legyen és eredményes.

Ha már egy irányba el tudnék indulni annak örülnék.



ápr. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Kalóriadeficit - anélkül nincs fogyás.
ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Nekem akkor indult be jobban, amikor este 5 és reggel 8 között nem ettem semmit.

Ez az időszakos böjt.

Reggel 8-kor reggeliztem(többnyire joghurtba zabpelyhet és mellé gyümölcsöt, heti 2* tojás és tk rozs abonett és gyümölcs.

Délben ebéd, ami csirke- vagy pulykamell párolt zöldséggel(én 3-4 napra előre megcsináltam a megfelelő adagot és csak melegíteni kellett) és maximum egy kevés barna rizs. Vagy főzelék sok zöldséggel, rozsliszttel sűrítve és abba hús.

Vacsora fél 5-kor(hogy 5-ig be legyen fejezve), én sovány túrót vagy cottage cheese-t szoktam enni kígyó uborkával vagy paprikával.


Emellett én szobabiciklizni szoktam és saját testsúlyos edzést végezni (hasprés, lábemelések, csípőemelés).

ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el kalóriát számolni. Hamar meg fogod tanulni az adagjaid. De ha azt nem akarsz akkor vannak egészséges cserek.


Pl ha eddig fel bogre rizst fiztel koretnek akkor most főzz negyedet és mellé 3 bögre zöldséget keverj bele.


A főzést nem fogod megúszni mert bárhol keszételt veszel rnegeteg zsiron fozik szoval elég sok a kaloria ea annyira nem is laktat. Vagy renselj olyan etelt aminek ki van szamolva a kaloriatartalma. Budapesten pl sportfood mwg nutrifit kitche

ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont annyit ennel mint most es nem tobbet de heti 3x 1 orat raalnall az ellipszisre megindulnanak a kilok lefele
ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat-hozzászólásokat és várom még a többit :)

Ma 40 percet edzettem az elliptikus-on váltogatott fokozaton viszont direkt úgy hogy fáradjak el a végére.

Étkezésre mégjobban próbálok figyelni .

ápr. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!