Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 nap alatt 3kg fogyás?

3 nap alatt 3kg fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly 4 hónap alatt fogytam 10kg-ot 100-130g szénhidrát/nap+futás+időszakos böjt kombinációval. Azonban beállt a súlyom és már fél éve stagnált úgy, hogy továbbra is ezen az étrenden éltem és folytattam a futást. Pár napja újból elhatároztam hogy meghúzom a nadrágszíjat és tovább fogyok. 50g-ra levittem a szénhidrátot és a kalóriát is elkezdtem számolni 1600-1700kcalt ettem, a böjtöt 16 óráról megemeltem 18 órára. Két napig nem történt semmi, de az utóbbi 3 napban naponta egy kilót fogytam. Konkrétan minden reggel majdnem kereken egy kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Pedig nehezen, lassan fogyó típus vagyok. Most ezt mire véljem?
2021. márc. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Víz
2021. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát vízet vesz fel a szervezetedben. Kevesebb szénhidrát=kevesebb víz. Nem kell megíjedni. Sok sikert!
2021. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak víz.
2021. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!