Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytatok le, mennyi idő...

Hogy fogytatok le, mennyi idő alatt/mennyit?

Figyelt kérdés

170cm vagyok/71kg, ez nagyon sok.

Rég elterveztem hogy lefogyok, és mostmár nem elképzelni akarom, hanem tenni is érte. Mit ajánlotok hogy kezdjem el.

Nektek mennyi idő alatt sikerült fogyni, és mennyit. Kort is írjatok.

Rossz/bunkó/bántó kommentet nem kérek:)



2020. nov. 20. 18:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szia, én 172 centi vagyok, és én is 71 kiló, ugyanígy sokallom. Most kezdtem el változtatni, néhány hete. Életmódváltás kell. Edzek itthon, és az étkezésemen is változtatok. Még nagyon az elején vagyok, így most még sajnos előfordul egy pohár cukros üdítő, de kemény elhatározás van bennem. Őszintén szólva, én a 16/8 órás böjtöt választottam kiindulásnak, hosszú időre. A lényege, hogy este 6 óra után csak vizet, kávét és teát ihatok, ezt mind ízesítés nélkül, és délelőtt tízig ezt tartanom kell. Utána ehetek, viszont egészségesen. Ezzel a módszerrel úgy olvastam, szép eredményt lehet elérni, fejleszti az önuralmat. Így, erről a tapasztalatról tudok beszámolni, remélem segítettem, bár tudom, én még nem értem el eredményt, de fogok.

18/L

2020. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ!!! Sok sikert!
2020. nov. 20. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Koplalással pár honap alatt több mint 10 kilót, utána pár hónap alatt vissyahiztam az egészet.

Most pedig hol hizok hol fogyok kb 4 kilót.

Szóval ne koplalással hanem életmódváltással szeretném én is, de nem megy

Na de nem szabad feladni

2020. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
171 centi vagyok, 71 kilò voltam màrciusban. Most vagyok 60-61 kilò, olyan olyan augusztus-szeptember körül èrtem el. Nem eszem cukrot (èdesìtőt sem), lisztből csak durumlisztet. Tudom, hogy van aki azt mondja néha lehet enni cukrot, de nekem pont akkor hiányzik, ha csak heti egyszer engedem meg magamnak, így meg már teljesen elszoktam tőle. Tornázni mellette pedig légtornára járok, bár most a vírus miatt nem lehet.
2020. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!!
2020. nov. 20. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas utan. Kb 1 honap-3 het alatt 11 kilo. Xd. Nem egészséges de nem direkt csinaltam. Mrg nem hiztan vissza azota se. Meg nem is fogok
2020. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
69kilo vagyok most* (6os)
2020. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

176 cm vqgyok es mindig ilyen 55 kg voltam. Qztan egyszer csak lettem 60 majd 65 es a vegen 70. Mondom jooo en aztan nem koplalok, igy az etelek adagara es minosegere, pl sultkrumpli es teszta helyett rizst ettem. Minden nap rantott hus, kis rizs es sok zoldseg. Geti egy csalo napom volt. Fel ev alatt 10kg ment le es nem is jott vissza. Most ugyanezt elkezdem de most 59kg a kezdet es 55-54 a cél ;)))



Ami sokat segit nekem, az a lepesszamlalo es a yazio nevu alkalmazas ahova beirom mikor mit ettem es szamolja a kaloriamat, zsenialis!!!

2020. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok. Még annyi, hogy a kenyeret pekárut teljesen megvontam most. Az elso het kinkeserves volt igy azt tanacsolom, fokozatosan csinald.


Cukros udito? Leszarom, ennyi jar nekem 🤣


Nasi? Jelenleg a narancs a legjobb baratom 😭

2020. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 én egy nap általába 3x eszek, dèlelőtt suliba egy zsemlés szendvics van benne:Sonka, Sajt, vaj, saláta.

Fél kettő fele: vagy kenyér Zala felvágottal, vagy zsemle, kenőmájassal.

Vacsora mikor mi😅

És állandóan buborékos vizet iszok

2020. nov. 23. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!