Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó irányban...

Szerintetek jó irányban haladok a fogyásommal?20 kg-t szeretnék leadni 6 hónap alatt.

Figyelt kérdés

12 napja kezdtem el életmódot váltani.-20kg a cél. 76-ról kezdtem , nem tudom hogy most hány kg vagyok mivel nincs otthon mérlegünk:(

Azt tudom hogy 99cm volt a csípőméretem és 5 cm-t ment lejjebb.

Mielőtt elkezdtem mindent ettem (csoki, chips stb.)

Most már napi 2-3 szor eszek. Reggel csümölcsöt általában 2db narancsot és a nap többi részében 1-2szer salátát csirkemellel.Minden nap edzek 1 órát.5 után nem eszek.Szerintetek ezzel a módszerrel elérem a célom?A válaszokat előre is köszönöm.

16/l



#edzés #diéta #fogyás #cél #6 hónap alatt
2021. febr. 25. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igen, sok sikert😄
2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Eléred, bár kicsit drasztikus a módszer. Nyugodtan vacsorázhatsz és egy-két pihenőnap belefér az edzésben is. Meg váltogasd hogy mit eszel pl ebédre mert egy idő után beleunsz.

Hajrá!

2021. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Hát igen a pihenőnap azt énis érzem hogy kellene mert egy két napja kevesebb energiám van edzeni...
2021. febr. 25. 14:02
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Számok nélkül nem lehet megmondani. A fogyás tervezett üteme túl gyors, havonta 2 kilónál többet nem kellene fogyni.
2021. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Hány kalóriát eszel egy nap?
2021. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Eléred. Utána meg hipergyorsan visszaszeded a dupláját, amint normálisan eszel. Mert ezt nem fogod tudni hosszú távon tartani.
2021. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit te csinálsz úgy hívják, hogy koplalás. Sürgősen fejezd be 16 évesen.

1400 kalóriát egyél meg egészséges kajákból, és ne napi 2x egyél, hanem többször keveset.

Ne 5 után ne egyél, hanem lefekvés előtt 2-3 órával.

Ha ennyire rástresszelsz és éhezteted magad hamar eleged lesz belőle és feladod.

2021. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát a kalóriabázis szerint általában 800-900 kalóriát.
2021. febr. 25. 22:31
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
#8-as: általában miket szoktál enni egy nap?
2021. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez borzasztoan keves. 1200 kcl minimum egyel meg. Ez ideig eleg lesz, de a vegen feladod es kezdodik elolrol. Igy sokkal tobb fog feljonni mint amennyit szeretnel leadni.

Reggeli: legyen mindig tartalmas reggeli. Tojas, ch csokkentett kenyer, zabkasa (amit te csinalsz, zab+ cukrozatlan kakao, novenyi tej, edesitoszer, gyumolcs) vagy turmix

Ebed: barna rizs, bulgur, edesburgonya, fozo banan, salata (millio variacio), csirkemell, halak (ha szereted), pulyka

Vacsora: tonhal, turo, tojas stb


Napkozbe akar egy gyumolcs, zabkeksz (amit te csinalsz)

2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!