Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért csak akkor tudok fogyni...

Miért csak akkor tudok fogyni ha nem eszem szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Próbáltam a kalóriaszámitast, a 160 grammos ch diétát, de csak az jött be ha nem ettem szénhidrátot.

Mindenhol azt hallani hogy lehet enni meg nem kell félni tőle, mégse igaz rám. Ezek mellett egyébként biciklizek egy órát ami tényleg intenzív.

Jó így nekem igazából csak kiváncsi lennék rá hogy mi az oka.

Mondjuk mindenki mast mond, kicsit összeesküvés elmélet de így össze zavarjak az embert hogy vegye meg a sok hulyeseget. Meg gondolom azt mondjak a fogyókúrázóknak amit hallani akarnak.

Régen 20 kilót dobtam le hogy nem ettem ch-t, kalóriát nem szamoltam soha, most meg nem is jött be pedig mindent beírtam még többet is..


2021. júl. 15. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
35%

Mit jelent, hogy nem eszel szénhidrátot? Az ételek több mint 80%-a az.

Egyszerűen csak nem voltál türelmes.

2021. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
56%

Nekem csak a szénhidrátszegény étrend vált be. 80-90g / nap.

Normális minőségű kajából amit szeretek is, nem is tudok többet bevinni.

160g ch diétát 1500kcallal nekem is ajánlották régebben, de nem fogytam vele semmit, és sokkal éhesebb voltam mellette.

Engem a kevés szénhidrát, sok zsír, sok fehérje sokkal jobban laktat, jobban szeretem és nagyon szépen lefogytam ilyen életmód mellett extrém elhízásból normál súlytartományba. Már csak 9 kg és elérem a célomat:)

2021. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
86%

Csak azzal foglalkozz amit a saját tested reakcióival kapcsolatban észre veszel. Ha úgy látod, hogy több ch mellett hízol/ nem fogysz/ nem érzed jónak, akkor egyél kevesebb ch- t.

A sablon étrendi ajánlások nem mindenkinek jók, bárki bármit is mond. Ezt én magam is a saját tapasztalataim útjàn tanultam meg. Sem az ízlés, sem az egyéni anyagcsere, sem más egyéni dolgok miatt, nem azonos mindenkinél, hogy hogyan érdemes táplálkoznia! 2. Voltam.

2021. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
63%
Én is így vagyok vele. Ha szénhidrátdúsan eszem, az megnöveli az étvágyam, és még több szénhidrát után sóvárgok. Biztosan anyagcsere/hormon dolog van a háttérben.
2021. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
0%
Az se mind1 milyen ch. Meg valszeg keveset egetsz.
2021. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
19%
Lol, ki törölte a kommentemet? Megkérdeztem hogy milyen szénhidrátokat eszik, mert ugyanannyi kalória mellett nem segíthet a ch csökkentés. Ezt valami ketós jelentette a moderátoroknak?
2021. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
45%

Felejtsük már el a szénhidrát dolgot könyörgöm.

Deficitben fogysz, amúgy nem.

2021. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tagadja a deficitet, de lássuk már be, hogy ha megeszel 300 kalóriányi zöldséget, meg 300 kalóriányi péksüteményt, nem ugyanúgy fogod érezni magad utána. Persze, végig lehet ülni a szénhidrátok okozta vércukorszint-hullámvasutat akaraterővel, de mennyivel egyszerűbb egész egyszerűen elkerülni, ha eleve kevesebb ch-t eszünk. Le lehet pontozni, aki érti, érti.
2021. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
67%

Ezt soha senki nem állította, hogy nincs igazad. 500 kaloria cukor nem ugyanolyan mint 500 kalória dinnye.

De ha csak a kalória számot nézzük, ami a fogyáshoz kell, akkor ugyanaz.

2021. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
29%

8-as Én is értem, de a péksütemény és a zöldség is CH.

A kérdező úgy indított, hogy azt egyáltalán nem eszik.

2021. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!