Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a lowcarb diétának?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 18:47
 1/5 anonim válasza:
66%
Norbinak plusz pénz...
2021. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fuj nem arra gondolok:D
2021. aug. 10. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyénfüggő. Én évek óta lowcarb étrenden vagyok, azzal fogytam le, kóros elhízásból- normál súlyra. Sokkal jobban érzem magam így, nem csak a fogyástól, hanem magától az étrendtől. Nincsenek falási rohamaim, nem vagyok folyton éhes, imádom. Én már így élek, nem is tervezek ezen változtatni. Persze rendszeresen sportolok is.
2021. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Valamilyen szinten én is lowcarb diétán vagyok, és én sem tervezek ezen változtatni. Nagyon jól érzem magam, nem vagyok folyton puffadt, elnehezült, feltelt. Tele vagyok energiával, sokkal jobb kedvem van nekiállni sportolni, és az a sok undok pattanás is megszűnt. Az emésztésem, ami addig vacak volt, most gyorsabb lett, minden nap van székletem.

Persze eszem szénhidrátot, de épp csak annyit, amennyire feltétlen szükségem van, hisz nem az ördögtől való, az is kell a testünknek.

Április óta 16 kilót fogytam.

2021. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy, ahogy a hármas, csak nekem diétának indult, most már életmód lett belőle. Egyszerűen nem is hiányoznak azok a dolgok, amiket már nem eszem. Néha rákérdeznek az emberek meg sajnálnak, amiért nem fogadom el a csokit meg a kekszet, ha kínálnak, de én tökjól elvagyok a bőrömben, sokkal kevesebb hangulatingadozásom van, amióta így étkezem, és persze fogytam is, kevésbé vagyok fáradt, jobban esik a mozgás, tovább is bírom. És (ez itt a propaganda helye) egy csomó munkatársammal ellentétben meg sem éreztem egyik vakcinát sem, míg ők kidőltek és beteget jelentettek.

Én csak annyi szénhidrátot eszem, amennyi a gyümölcsökben, zöldségekben, tejben van. Nagyon-nagyon ritkán összedobok valami sós rétest, mnt főétel vagy rizst, árpagyöngyöt főzök, de ezt olyan havonta kétszer kábé. (Régen meg mindennap szendvicset reggeliztem.)

2021. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!