Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatnék 20 kg-ot 4...

Hogyan fogyhatnék 20 kg-ot 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Rólam annyit,hogy 26 éves vagyok 170 cm és 86 kg :(

Terhesség alatt feljött 5kg, amit persze szülés után le is adtam. Alapból szerettem volna leadni pár 10 kg-ot, viszont terhesség alatt nem mertem diétázni és sajnos elötte sem figyeltem oda a súlyomra, amit nagyon megbántam.

4 hónapja született meg a kislányom és sajnos edzeni nincs időm. A baba az első és egésznapos figyelmet igényel. A párom naponta 16 órát dolgozik,sajnos nem tud figyelni a babóra. A hétvége elmegy általába az alaposabb takarítással, főzéssel babázgatással stb. Persze sétálgatni sétalunk, de az nagyon nem elég. A lényeg hogy, tudtok ajánlani fogyókúrás ételeket? Vagy oldalakat amin van napi diétás étel összeállítás? Fogyókúrás szerek is szóba jöhetnek,amik hatnak is persze.


2022. márc. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

20 kg-ot 7-8 hónap alatt le tudsz adni egészségesen, az első 10 2-3 hónap, a többi kicsit több

fogyni pedig úgy lehet, ha kevesebb energiát (kalóriát) viszel be, mint amit elhasználsz

tehát elég lenne étkezésre odafigyelni, adagokat csökkenteni. pár napig kalóriát számolni, megtanulni hogy miből mennyi neked egy adag és utána megy magától

hatásos fogyasztószer meg nincs. ha lenne, nem lenne annyi kövér ember

2022. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, ha nem akarod éheztetni magad, ami 4 hónapos gyerek mellett rád és rá is életveszélyes lehet. Miért pont 4 hónap alatt, ha eddig ráért?

Bármit ehetsz, de mértékkel, egyél minden étkezésben zöldséget is, ha eddig ittál üdítőket, gyümölcsleveket arról szokj le. Főzésnél figyelj oda, hogy mennyi olajat használsz, minél ritkábban készíts rántott, bő olajban készült dolgokat. Egyél sok levest tészta nélkül, főzelékeket, natúr húst párolt/sült zöldséggel, salátával. Minimalizáld a kenyér fogyasztásod, a főételeknél a krumplit, tésztát, rízst stb. nyilván ezeket zöldségekkel egészítsd ki.

2022. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%
Nem 4 hónap alatt zabáltál fel ennyit, így leadni sem érdemes ilyen rövid idő alatt
2022. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Egészségesen és tartósan 20kg mínusz 1-2 év. Siettetni pl koplalással semmi értelme. A dupláját hízod vissza.
2022. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tökmindegy, hogy 4 hónap vagy hány hónap alatt megy le??

Nem rég szültél, tenyleg ez a legfontosabb, hogy uramisten 4 hónap?

Kezdd el, csináld, majd látod, hogy megy, lényeg, hogy jó iranyba haladj.

Sportolni a fogyáshoz nem is kell, persze jobb lenne ha igen, de ha kalóriadeficitben vagy, fogyni fogsz. Számold a kalóriákat , a "kevesebbet eszem" nem elég.

2022. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!