Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diéta alatt lehet enni kukoricát?

Diéta alatt lehet enni kukoricát?

Figyelt kérdés
Kb 5 kg plusz van rajtam.

2022. nov. 2. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha belefér a kalóriakeretedbe akkor persze. A kukorica amúgy is kiváló növényi tápanyagforrás.
2022. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát beleférni belefér,mert az én napi kalóriaszükségletem 2500 kcal. Sőt még a 2700 se vészes, viszont annyival már nem fogyok,csak súlyt tartok.
2022. nov. 2. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mindent lehet enni, csak kevesebbet.
2022. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mértékkel
2022. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én most megettem egy egész konzervet,de nem baj holnap úgyis megyek edzeni.
2022. nov. 2. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egészségedre, semmi bajod nem lesz tőle - bármekkora is volt az a konzerv. De ne gondolkodj így, hogy a kaját kompenzálni kell (edzéssel), mert rossz útra vezet. Egyrészt hosszú távon úgysem tudod kompenzálni, másrészt rakd úgy össze az étrendedet, hogy ne kelljen ilyesmire gondolni (meg olyan kérdést sem feltenni, hogy ehetsz-e kukoricát).
2022. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,csak zavar engem ez az 5 kg plusz. Amúgy nem azért edzek hogy vékony legyek,hanem hogy formás legyek.
2022. nov. 2. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja tényleg, ráadásul azt el is felejtettem, hogy csak 5 kiló plusz van:)

Értem, értem, minden relatív, és értem, hogy zavar. De pláne ne aggódj ilyesmin, hogy egy kis kukorica.

Azt pedig jól teszed, ha a formáért edzel, még jobban, ha az egészségedért, és a legjobban, ha még élvezed is :) - remélem részben súlyzós edzés, az adja a formát.

2022. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Igazából eheted, sok vitamin stb. Viszont fogyás céllal érdemes kerülni a keményítőszerű tartalmú ételeket . Pl kukorica és krumpli . Persze kis mértékben nem gond, de hosszú távon és nagy mértékben szépen tudja keresztbe vágni a számításokat :) Sokan nem törődnek ezekkel, csak a kaloriaval, de érdemes erre is figyelmet fordítani. Hiába x kcal egy zöldség vagy bármi, ha nagy részt keményítőt tartalmaz . Kvázi bojkottálja a fogyasi folyamatot. Persze ettől fogyhatsz, de sokkal effektivebb, ha mondjuk csak a salátába, vagy hús melle teszel két kanállal, és nem az egész doboz. Vagy az szét osztva egy hétre, máris jobb :)
2022. nov. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Ne konzervet egyél, hanem fagyasztottat. A konzerv tele van tartósitó szerekkel.
2022. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!