Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főtt kukorica diéta alatt?

Főtt kukorica diéta alatt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap fogok enni, igen. Nekem átkozottul rossz ötlet szokott lenni minden szénhidrátbomba, de ha ügyelek rá, simán belefér, szerencsére ma elfogyasztottam a dinnyét... Egy kupac ételt kell enni mindennap fogyáskor is, részben miért ne ezeket? Ha össze tudok hozni egy nem ideális, de nem vészes napot, általában pedig rendesen eszem, nincs gond.
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyiségtöl függ, de letiltani nem érdemes, ha megkívántad, akkor egyél belöle egy kisebb adagot.
2017. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen diétát követsz? Én jelenleg tömegelek, a 3000 kalóriás keretembe bőven belefér 2-3 cső kukorica (ennél többet nem kívánok, inkább eszem más dolgokat, de ha nem lenne más, csak kukorica, akkor megennék vagy 15 csövet :D)
2017. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en ma ettem egyet 96kcal tokre belefer:)
2017. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Diátával hülyeség fogyózni.
2017. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
diéta mellett(benne) ma hármat ettem, holnap a másik hármat. aztán egy évig nincs főtt kukorica.
2017. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!