Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nagy súlynál előfordulhat,...

Nagy súlynál előfordulhat, hogy valaki 5 nap alatt 4 kg-ot fogyjon?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, apám fogyott annyit, 132 kg. Mondtam neki, hogy ennek nagyrésze víz, de ez akkor is durva.

2023. szept. 10. 00:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de most meg azt mondja, hogy megint fogyott, ráadásul 6 kg-ot egy hét alatt.
2023. szept. 14. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:

ez még mindig imán lehet víz


más nagyon nem, egy átlag ember mondjuk 2000kcalt éget naponta, tehát ha abszolút nem enne semmit, az is 2000*7=14000kcal lenne

nos, kb 9000kcal 1kg zsír, szóval, ha abszolút semmit nem enne, akkor is max 1.5kg-ot fogyna zsírból 1 hét alatt.

2023. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó sok víz lehet rajta.
2023. szept. 14. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Vagy a mérleggel nem stimmel valami, vagy Ez még mindig víz akkor. Az gyorsabban megy. Az igazi testzsírt azt sokkal lassabb folyamat leadni. Valószínűleg jobban fel van vizesedve az átlagnál.

Én mikor fogyni kezdtem nagyon nagy sulyból, csak a legelső hónapban ment le 5kg. Utána egyből a következő hónapban már csak 2,5 kg ment le, aztán idővel 2. Utána már sose volt több havi szinten a fogyás, maximum 2,5. sőt, idővel már csak havi 1 lett.

2023. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!