Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mivel helyettesíthető a kenyér?

Mivel helyettesíthető a kenyér?

Figyelt kérdés
Fogyókúra alatt sajnos el kell a kenyeret hagynom. Mivel tudnám ezt egészségesebb formában helyettesíteni?

febr. 1. 08:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne helyettesíteni a kenyeret? Miért kéne elhagyni fogyókúra alatt a kenyeret? Mennyi a napi kalóriabeviteled?
febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogyóKÚRÁT kellene tartani - aminek semmi értelme -, hanem életmódot váltani, amit aztán nem is kell abbahagyni, mert tudsz vele élni.


A kenyeret nem kell elhagyni, söt fölösleges lenne, mert semmit nem számí.


Ha fogyni akarsz, számolj kalóriákat, az az egyetlen, ami tényleg müködik.

febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Én i szerettem voln aopciót találni helyette, mert hogy viszonylag magas a Kcal tartalma, de nincs értelmes megoldás. Vehetsz abonettet, meg olyan puffasztott rizses cuccot, de azoktól meg éhes mradsz. Egyél nyugodtan kenyeret, csak teljes kiörlésűt, mert az tovább jóllakat. És természetesen ne mértéktelenül zabáld. Én reggelire szoktam enni, illyetve nagy ritkán vacsira mondjuk valami sali mellé amivel nem laknék jól, fokhagymáspirítóst, így egy teljes értékű vacsora.
febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy ilyen 2000-res évekbeli néphiedelem, hogy el kell hagyni a kenyeret, ha fogyni akarsz, 2024-ben, ilyet hallani, az már kissé vicces.

Semmivel nem kell helyettesíteni, mert nem kell elhagyni a kenyeret! Amivel sokan helyettesítik, pl. puffasztott rízs, abonettek, azoknak még több a kalóriatartalmuk.

Ha magasabb rosttartalmú kenyeret eszel, az kifejezetten jó.

febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Teljes kiőrlésű kenyér

Purpur kenyér

Rozskenyér

- ezek mind jó alternativához. Egészséges étrendhez, fogyáshoz is. Ha fogyni szeretnél, állj meg feltéttől függően 1-2 szeletnél.



Abonettet es puffasztott eizst felejtsd el, semmi tápláló nincs bennük, éhes leszel hamar (és még rossz izük is van)

Ha valami szarazat ennél akkor esetleg a wasa kenyer lehet jo, abban is van rost. De semmivel nem jobb mint a fenti 3

febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan lehet fehér kenyeret enni. Senkinek nem azon fog múlni se a fogyása, se az egészsége, hogy eszik-e kenyeret, és annak milyen színe van. Az egészség millió faktor függvénye, melyek közül egyetlen egy a kenyér. A laikusok jelentéktelen dolgoknak óriási jelentőséget tulajdonítanak, miközben a valóban jelentős dolgokkal nincsenek tisztában.
febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Zsemlével
febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Csak a feher kenyer rendszeres fogyasztasat hagytam el (neha azert eszek azt is), mert hamarabb ehes leszek tole es 2x annyit tudok belole megenni, ami nem szerencses.

De mindenki csinalja ugy, ahogy gondolja. Ha te kerdezo el akarod hagyni, akkor tedd azt. Viszont helyettesiteni nem nagyon tudod semmivel, mert az nem lesz kenyer :D

Ezek a pufirizs, extrudalt kenyer meg mittudomen mik, szerintem meg rosszabbak is, mert kaloriaban nem sokkal kevesebb, de abszolut sokkal kevesbe laktatnak.

febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Pupa, brot
febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

Mindegyik helyettesítő undorító, drága és semmi hasznuk, ja de ami a gyártók zsebébe vándorol.

Vegyél jóminőségű kenyeret és egyél belőle keveset.

febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!