Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Le tudok adni ezzel az étrende...

Le tudok adni ezzel az étrendel 2-hét alatt 6kg-t?

Figyelt kérdés

Étrend a következő: Reggeli: Koktél paradicsom 250g 58kcal, feta sajt 50g 132kcal, saláta mix 100g 36kcal, Natúr joghurt 80g 42 kcal.

268kcal összesen

Ebéd: Csicseri borsó 100g 121kca, golden alma 1db 225g 123kcal.

244kcal összesen.

Vacsora: 1db kaliforniai paprika 170g 49kcal.

Egybe az egész: 609kcal 64g szénhidrát, 25g fehérje, 17g zsír. Képes vagyok tartani ezt az étrendet.



ápr. 6. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz.
ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
ápr. 6. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Így inkább 6 kilót hízni fogsz.
ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért?
ápr. 6. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy lefogyj 2 hét alatt 6 kilót zsírszövetből, napi 3300 kalóriás deficitben kell lenned, azaz 3909 kalóriát kellene elégetned emellett a diéta mellett minden nap két héten keresztül - és mindezt úgy, hogy a szervezeted emellett nem bont izmot. Ez nem túl életszerű, ne haragudj.


Az lehetséges, hogyha kibírod ezt a hülyeséget 2 hétig, akkor 6 kilóval kevesebbet fog mutatni a mérleg,

de ennek nagyon kis aránya lesz csak zsír, elvesztesz egy csomó izmot, amúgy meg nagyrészt vizet vesztesz, és a súly nagy része vissza fog jönni, amikor vissza állsz a korábbi eletviteledre.

ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok vissza álni, csak változtatni kicsit.
ápr. 6. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem fogsz, nem lehet ennyi kalóriával életben maradni.
ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max 2t. És bele is betegszel
ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam hasonlót. Egyik nap elájultam, utána meg szép lassan visszahíztam a kétszeresét, pedig nem zabáltam. És egyébként löttyedt leszel, egyáltalán nem esztétikus az eredmény.Nincs értelme az egésznek. Időben kell elkezdeni és akkor nem kell hirtelen leadni 6 kilót.
ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!