Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőzök.2 hét alatt...

Tömegnövelőzök.2 hét alatt 1kg-ot tudtam felszedni nehezen hízó alkatomra csak étrendel, jónak számít?

Figyelt kérdés

15/F

58 voltam és most lettem 59.03kg.

Szeretnék venni majd fehérjét + bele szőlőcukrot. jobban fog rám jönni? természetesen heti 3 súlyzós edzés mellett



2015. jan. 20. 14:22
 1/7 anonim válasza:
Azt nem írtad le hogy hány cm vagy.
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
170cm
2015. jan. 20. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőlőcukor edzés után menjen csak más időpontokban rizs, zab, pufi rizs, tészta (bár ezzel óvatosan es csak teljes kiőrlésű)
2015. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hét alatt annak több mint fele zsír és víz. De én pl. egy WC-zés alatt 2-szer ennyit fogyok, lehet hogy csak régen voltál
2015. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zsír+csirkemell+zöldségekből nemhiszem hogy zsír lenne ;))
2015. jan. 20. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Te inkább tömegelsz, nem?

Tömegnövelőzni csak tömegnövelővel lehet, te meg ugye most tervezel csak ilyesmit fogyasztani.

Tényleg nem ártana, ha az ember tisztában lenne azzal, hogy mit is csinál tulajdonképpen, még ha csak 15 éves is...

2015. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig az vagy víz vagy zsír, mert az izom nem így jön.
2015. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!