Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 hét alatt kockahas? Milyen...

2 hét alatt kockahas? Milyen étrendet ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés
A sporttal nincs gond, az van/lesz is bőven szóval nem félek hogy ne sikerülne 2 het alatt a kockahas, csak kéne hozzá még egy jó étrend. Nagyon nem vagyok jártas ebben, úgyhogy jobb lenne ha minél pontosabban leírnátok hogy miket egyek, és mit ne.

2020. jún. 29. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ne csak azt írjátok hogy mit egyek, hanem azt is hogy mikor mennyit. Előre is köszönöm
2020. jún. 29. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Tessék? 2 hét alatt kockahas? Ha 1-2 kiló felesleg van rajtad akkor esetleg. De egyébként hogy gondoltad hogy 2 hét alatt összejön? Vagy milyen állapotod van? Mert az se mindegy. Zsír alatt van izom? Vagy vékony vagy és azt akarod felépíteni?
2020. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Vicc kategória.
2020. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy, hogy 12%-ról viszed le a testzsírodat 9-10-re, vagy 50%-ról. Ha most nem kockás, 2 hét múlva sem lesz az.
2020. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem már sokszor sikerült.

Mondjuk én szinte nem eszem semmit általánosságban, a test-zsír indexem nagyon alacsony.

Amikor még edzem, akkor kiló számra viszem be a túrót, halat, rákot, rizst, brokkolit, borsót, spenótot...

Más nagyon nem jut eszembe amit még enni szoktam.

Az ipari húsokat teljesen kerülöm.


Ehhez egész nap edzeni kell, de pihenő nap még így is kell legalább 4 a 2 hét alatt.


Az mindegy, hogy mikor eszel, arra figyelj hogy edzés előtt közvetlenül ne egyél.

Én napi 2* vagy 3* szoktam enni hatalmas mennyiségeket.

Reggel és este, alvás előtt.


Vigyél be sok folyadékot is és azért rosszul ne legyél, ha érzed hogy kezdesz rosszul lenni, hagyd abba.

2020. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha te nem vagy nagyon vékony, akkor viszont nem sikerülhet.

Izmot lehet fejleszteni ennyi idő alatt, de zsírt égetni csak keveset.

2020. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehetetlen, két hét az semmi
2020. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kockákat már látnod kellene, pici zsírral fedve, hogy két hét után deffiniált izmot láss. Az alapján, amit írsz, te ennek közelében sem vagy.
2020. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Hova lesz a nyaralás?
2020. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából vékonynak nagyon vékony vagyok, és már volt kockás hasam és most sem vagyok nagyon távol tőle, ezért szerintem össze jöhet 2 hét alatt.
2020. jún. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!