Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Alacsony kalóriájú kenyeret...

Alacsony kalóriájú kenyeret tudtok? A Glixet ismerem, kb 220 kalória. Van ennél alacsonyabb kalóriájú?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Komaromy boltokban ProBody BodyLight:)
2017. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek magasabb kalóriájúak a Glixnél, 268 körül vannak. Olyat keresek, ami 200 alatt van. Régebben a Pennynél volt valamilyen Welness kenyér, már nem láttam régen, az 167 körül volt.
2017. júl. 16. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Probody az 190 kcal a Komaromyba,elolvastam az oldalukon.Ott letezik 160kcalos is neve-cibatta
2017. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a sparban is valami szójàs förtelem. Ha kenyeret akarok, inkàbb eszem egy szelet barna kenyeret, mint ilyen csinàlt vackokat.
2017. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Süthetsz akár rostból és tojásfehérjéből is, csak nem tudom, mi értelme van (bár a fehérje és a rost picit laktathat). Nem a kalóriasűrűség az érdekes, hanem hogy adott kalóriában mennyire laktat vagy mennyire keveset bírsz belőle enni.
2017. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:

Ha van magyar változata, akkor ez is jó lehet neked, teszkós kenyér :D mi ezt esszük, 231 kcal/100g.


[link]

2017. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!