Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalória számlálás fontosabb...

A kalória számlálás fontosabb vagy az étel minősége? Például cukros meg szénhidrátos ételt ,kenyeret ,stb eszek ,de még benne vagyok a deficitbe akkor is tudok még fogyni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Tudsz, ha deficitben vagy fogsz fogyni. Egyik kaja sem ellenség, csak húzd meg a határokat.
2023. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy faramuci dolog. A helyzet az, hogy kizárólag fogyás szempontjából a kalóriadeficit (nem a kalóriaszámolás, ez a kettő nem ugyanaz: a kalóriadeficit negatív energiaegyensúlyt jelent, a kalóriaszámolás pedig csak egy módszer ennek az elérésére, adott esetben nem is szükséges) fontosabb. De ha ilyen kérdést teszel fel, akkor elég valószínűtlen, hogy hosszú távon olyan eredményeket érnél el, amivel megelégszel, mert feltehetőleg (remélhetőleg) azért szeretnél fogyni, hogy egészségesebb legyél, viszont akkor meg miért érdekel kevésbé az étel minősége?
2023. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert egyenlőre nem tudok egészséges ételeket venni , csak az olcsóbb dolgokat ,fehér kenyér , peksuti és hasonló.
2023. máj. 28. 08:41
 4/17 A kérdező kommentje:
De ha esetleg valaki tud ajánlani olcsóbb de egészségesebb ételeket megvenni vagy elkészíteni én szívesen meghallgatom
2023. máj. 28. 08:45
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Cukros,lisztes, zsíros ételt elkerülni
2023. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Sok zöldséget gyümölcsöt.
2023. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Péksütemény,kenyér felejtős
2023. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Hülyeség. Egyél normálisan, akkor, amikor éhes vagy. És edd azt, amit megkívánsz. Rövid az élet arra, hogy badarság miatt ne élvezd.
2023. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

dragabban jössz ki vett peksutivel mint egy jo rizs salata pl vagy teszta salata otthon elkeszited magaddal viszed, laktat.


en tapasztalatbol mondom, lehet fogyni ugyis hogy hulyeseget eszel de benne vagy a deficitben de mas formad lesz. zsirosabbnak tunsz nem fittnek illetve plottyedtnek. skinny fat

2023. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezekkel a péksütikkel, hogy mondjuk at én 1500as keretembe 4db péksüti férne bele. Na most ha én ennyit eszem egész nap, akkor a falat fogom kaparni az éhségtől a nap 80 százalékában, és két nap után hagynám az egészet a csudába, és jönnék ide nyígni, hogy nekem a kalóriaszámolással se megy a fogyás. Ehhez képest ha megtöltöm ezt az 1500 kcalt zöldséggel, jó zsírokkal, sok fehérjével, lassú felszívódású CHval, akkor egész nap jól érzem magam és nem vagyok éhes, és így már két éve tudom ezt csinálni minden gond nélkül. (Már szintentartok egy ideje)
2023. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!