Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók, ti mit esztek...

Fogyózók, ti mit esztek kenyér, kifli, burgonya helyett?

Figyelt kérdés
Vagyis hogyan laktok jól?

2015. okt. 21. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én magos szénhidrát csökkentett kenyeret szoktam enni, köretnek kevés rizst meg sok zöldséget. De ha jóllakásról van szó inkább a csirkemelltől lakok jól.
2015. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De reggelire mit? Akkor nincs idő zoldségeket főzni.
2015. okt. 21. 19:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Müzli tejjel, kukoricapehellyel, zabpehellyel, fahéjas gabonafalatkákkal, stb.
2015. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg főtt tojás, párizsi, vajkrém vagy kenőmájas puffasztott rizzsel...
2015. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Reggelire a szénhidrátcsökkentett kenyeret csirkemellsonkával.
2015. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Zabpelyhet az jó
2015. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
en nem hiszek ezekben a szenhidrat csokkentett kenyerekben és pékárukban..en zabkását szoktam enni, de nem frissen melegen, hanem este elkeszitem egy kis gyumolcs alulra egy uvegtalkaba ra a mazsolas zabkasa tetelyere kis édesito ra kakao h az csurgos legyen..reggel hutobol nekem szuper..igy reggel meg van a szenhidrat es egeszen délig el vagyok ezzel az energiaval..
2015. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kenyér helyett zöldséget, normál ételt, maximum magkenyeret, de azt már nagyon ritkán, mert anélkül is jól tudok lakni.

Jóllakni könnyű, csak zsíros legyen az étel és sok.

Ennyi.

2015. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Reggelire számomra a rántotta lenne tökéletes, amennyiben reggeliznék. De lehet enni hústól levesig kismillió dolgot, nincs előírva, hogy reggel máshogyan kell enni, mint máskor. A szénhidrátot persze nem jó túlzásba vinni olyankor, bár szerintem máskor sem.
2015. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden étkezésre rengeteg variációm van, de akkor lássuk a reggelit:

- tojás különböző verziói: főtt tojás, tükörtojás, rántotta (magában, fűszerekkel, zöldségekkel vagy sonkával összesütve), frittata ( [link]

- light joghurt magában, vagy zabbal, gyümölcsöket is belevághatsz, esetleg magokkal

- natúr joghurt házi kiflivel (szénhidrátcsökkentett)

- "szendvics": abonett vagy puffasztott rizs sonkával, paprikával, paradicsommal, ubival stb

- cottage cheese abonettel

- vízzel főzött zabkása (magában, fahéjjal, esetleg pici mézzel, idénygyümölcsökkel)

- smoothie / gyümölcsturmix (ez lehet vízzel, tejjel, mandula/rizs/zabtejjel éppen friss gyümölcsökből, pl 1 alma 1 banán vagy 1 banán, egy marék eper és egy marék szeder)

- ha estéről marad csirkemell, akkor egy gyors csirkés saláta (jégsaláta, reszelt sárgarépa, karfiol csirkekockák stb)

- tonhalsaláta

- zabpalacsinta vagy palacsinta gesztenyelisztből


kreatívnak kell lenni, hogy ne undd meg :))

2015. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!