Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a leghatékonyabb fogyókúra...

Mi a leghatékonyabb fogyókúra módszer, ha napi 3x szeretnék enni. és nem éhezni közben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:52
 1/5 anonim válasza:

Az hogy reggelente kimész futni legalább másfél órát... Ha meg fogyni szeretnél, akkor felejtsd el azt, hogy annyit eszel, hogy jól lakj.

Ha neked is lúdtalpad van, akkor még ott a bringázás. Én napi 20Km-t szoktam tekerni mindig dombokon.

2012. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tskg-onkénti 3 gr fehérjét magadba tudod tenni nem leszel éhes.
2012. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pingi88 válasza:
Az hülyeség, hogy napi háromszori étkezés! Ugyanis, ha az étkezések száma kevés akkor rááll a szervezeted, hogy addig raktározzon energiát! Inkább sokszor kell enni, de keveset!
2012. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én tavaly nyáron azt csináltam, hogy minden este futottam 15 percet és 3 hónap alatt leadtam 6 kilót, közben ugyanúgy jól laktam mindig.

Szóval, neked is a futást ajánlom mert nagyon hatásos, és azóta tartom ezt a -6 kilót, ugyanúgy jóllakva.

Persze, te futhatsz naponta ennél többet is, amennyi jól esik, én asthmám miatt nem bírtam többet.

2012. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húsokból,zöldségekből,túróból,joghurtból,néhány gyümölcsfajtából és jó minőségű szénhidrátból lehet annyit enni hogy jól is lakj és fogyj is közben. A sport pedig,ahogy előttem említették tényleg elengedhetetlen,mindegy mi az csak rendszeresen dolgoztasd meg a tested :)
2012. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!