Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő/hatásos módszer?

Megfelelő/hatásos módszer?

Figyelt kérdés

16, lány 163/52


reggeli : kávé édesítőszerrel + kevés 1,5%-os tejjel

suliban : szendvics(2 szelet telj. kiörl. magos kenyér, 1-2 levél saláta, fél tojás, sovány pulykamellsonka) VAGY kis pohár natúr joghurt 1-2 evőkanál müzlivel(a 'teszkós' zabpelyhes, mazsolás, nincs benne túl sok adalék, 341 kcal/100g) + mindig viszek egy almát

ebéd : magamnak készítem, próbálom változatosan: pl. kis adag(~10-15dkg) natúr csirkemell + párolt zöldség/friss saláta VAGY zöldsali sok paradicsommal és 1(100g) light mozzarellával VAGY spenót 1 főtt tojással ...

délután ritkán eszem. tanulás közben 1 bögre zöld tea (citrom + édesítő/ kis kanál méz) és 1-1 alma

6-7 után általában semmit

emellett napi 1,5-2 liter ásványvizet iszom


heti 2x táncedzésem van (kortárs-jazz tánc, nem olyan intenzív de 2x másfél óra és nagyon szeretem), 1-2x úszom és 2-3x járok edzőterembe + kutyasétáltatás


2012. márc. 31. 09:35
 1/1 anonim válasza:
Reggelire nyugodtan egyél többet,mert ha nem eszel 7 után,reggel ki fog lyukadni a gyomrod az éhségtől,és többet kell enned.Szerintem a sulis kajád egyed reggel,suliba meg valami mást.Ott egyél pl.müzlit,vagy valami könnyebbet.Amúgy teljesen jó.
2012. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!