Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nem bírtam tovább éhes voltam....

Nem bírtam tovább éhes voltam. :S:$?

Figyelt kérdés
nagyon éhes vagyok és gyorsan fel aprítottam egy paradicsomot vágtam fél hagymát:$ 6szelet ubit egy enyhén csípős paprikát ezt be ételízesítőztem kicsit és most ezt nyámnyogom nagyon jólesik:$ és érdekelne ez hizlaló kaja így estére csak mert ilyent kis korom óta nem csináltam...:)( ennyire éjszakai evést bár mindig egyszer eszem általában este 6körül) ...
2012. okt. 4. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha 6 körül szoktál utoljára enni,akkor 8kor már aludnod kellett volna nem?

éjfél van bakker...

este meg fehérjét is ehetsz,sőt kellene is,akár lefekvés előtt,pl túrót.

2012. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak egy vicc?:O

Megettel kb 100 g(vagy annyi sem) zoldseget!, es te ettol rosszul erzed magad...

Azert max akkor esnek ketsegbe, ha azt gondolnam este 8-kor: hm a spaghetti utan a tiranisu meg ok volt, de minek kellett a fel literes fagyi meg a tabla csoki, most hizok?:D

Ne haragudj, de ez beteg.....

2012. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én nem vagyok ez a betartosdi diétázó én napi egyszer eszek de végül is 8-9órát simán végig állok a munkám miatt...ez igy megy már évek óta csak most szabad napos vagyok egy kis ideig és már 3napja éjjel eszek és ez tuti meg fog látszani?!:$ de hát nem vagyok álmos sem na de éhes annál inkább....
2012. okt. 4. 00:17
 4/11 A kérdező kommentje:
hát kösz szépen de vagyok 165cm és jelenleg 66kg(tehén és ma ettem egy tányér húslevest egy adag pattogatott kukoricát és egy szelet csokit... szóval ne akadj ki azon hogy én ki akadtam azon ,hogy éjjel eszem... mert így sehogy nem fogok le adni 10 kg-t és igy nem nyerem vissza a régi súlyom:(:S
2012. okt. 4. 00:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Változtass az étkezési szokásaidon mert napi egyszeri étkezés, meg a pattogatott kukorica nem a legjobb módszer.

Ha így eszel akkor sosem fogsz lefogyni. Az este 6 órakor eszem utoljára módszert is felejtsd el hacsak 8-kor már nem alszol..

Tudom, én is ezt csináltam.

Napi ötször egyél- keveset, és egészségesen.

Mozogj. Ha így csinálod akkor éjszaka nem leszel éhes,és fogyni is fogsz.

2012. okt. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A napi egyszeri evés a legnagyobb baromság, amit el lehet követni egy fogyókúra során! Nem fogyni fogsz, hanem az anyagcseréd úgy lecsökken, hogy ha utána csak egy zsemlével többet eszel, már nem használja fel a szervezeted. Csatlakozom az előttem szólóhoz: napi többször egyél kevesebbet, és figyelj, hogy mi az. Lehet mindent enni, de mértékkel, és ne a gyorséttermi verzióban... és persze a mozgást sem nagyon lehet megúszni. A kérdés maga meg abszolút baromság, nem egy fél disznót faltál fel egy vekni kenyérrel...
2012. okt. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
meg próbáltam napi töbször keveset enni a vég eredmény ez lett plusz 15 kg már öt le ment csak be pánikoltam...hogy 3 napja eszek éjjel...na mind1 nem tudom mit kéne csinálnom mert sportra nincs időm családi ok miatt sajnos... de köszi a válaszokat...
2012. okt. 4. 07:38
 8/11 A kérdező kommentje:
ja nem eszek kenyeret, semmi köretet csak rengeteg kvt- iszok cukorral:S igen tudom az édességektől hizok:S csak nehéz meg álli asszem elő veszem a taposó gépem...
2012. okt. 4. 07:41
 9/11 anonim válasza:

Hallgass az előzőekre!

Ne egyél semmilyen édességet, (kávét idd édesítővel), és napi min. 6szor egyél. Főleg fehérjéből kéne bevinni a tápanyagot! Tojás, csirke, stb..


Szénhidrát is kell de abból keveset és az se csoki vagy édesség legyen hanem mondjuk abonett.


Zöldség az mehet.

És a kérdésedre válaszolva, amit este megettél az semmise volt, attól nem fogsz hízni ez tuti, a zöldségek kalóriatartalma NAGYON alacsony, max 100kcal vihettél ezzel be ami egyáltalán nem gáz!!

Hajrá!!

2012. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha napi ötször étkeztél és híztál 15 kilót akkor valamit nagyon nem jól csináltál.

Én is napi egyszer ettem és nem fogytam. Jött az életmód váltás és napi ötszöri étkezéssel, mozgással majdnem 30 kilót fogytam. Még a kenyeret, sőt az édességet sem vontam meg magamtól véglegesen. Csak tudni kell mit mikor és mennyit eszel.

Az ötszöri étkezés. Ha lehet mindig ugyanabban az időben egyél, hogy a szervezeted tudja mikor kap ételt. Ez

által nem leszel mindig éhes.

1. reggeli

2. tízórai. (Ilyenkor én mindig egy joghurt vagy gyümölcs vagy salátafélék jöhettek.

3. ebéd

4 uzsonna: szintén gyümölcs vagy zöldség saláták..

5. vacsora.


Ha késő estig fenn maradtam és vacsora után éhes voltam akkor bármikor lehet enni salátát. (uborka, paradicsom, paprika. összevágni, picit sózni, és lehet is enni)

Az ételeket nemcsak öt részre osztottam, hanem kis adagokat is ettem. Száműztem a nagytányérokat. Mindent kis tányérban tálaltam, mert a kis adagok nem vesztek el, és olyan hatása volt, hogy mindig tele van pakolva a tányérom..

Mozogni is kell, és nem elég ha fél órát fut az ember. Én utálok futni, így nem is csináltam azt, hogy a parkban rohangáljak.

Amíg nem volt rá pénzem hogy kondi terembe járjak, addig otthon letöltöttem zumba DVD-ket, és zumbáztam. Ne tud meg milyen izomlázam volt az első hónapokban. De minél jobban ment, annál jobban élveztem és a végén már napi 1-2 órát zumbáztam otthon. Később megtehettem hogy kondi terembe járjak. Így hetente háromszor elmentem, és súlyokat emeltem, fitnesz gépeket használtam, hogy az alakom is formálódjon. Otthon meg zumbáztam tovább..

Szóval kell mozogni is..

2012. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!