Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nem bírtam tovább éhes voltam....

Nem bírtam tovább éhes voltam. :S:$?

Figyelt kérdés
nagyon éhes vagyok és gyorsan fel aprítottam egy paradicsomot vágtam fél hagymát:$ 6szelet ubit egy enyhén csípős paprikát ezt be ételízesítőztem kicsit és most ezt nyámnyogom nagyon jólesik:$ és érdekelne ez hizlaló kaja így estére csak mert ilyent kis korom óta nem csináltam...:)( ennyire éjszakai evést bár mindig egyszer eszem általában este 6körül) ...
2012. okt. 4. 00:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Húsok, zöldségek nem emelik meg az inzulin szintedet jelentősen. Tehát nem fogsz hízni tőlük..


Este ezek mennyiségét is lehet redukálni. De miért írod ezt ki kérdésnek? Magánügy. Ha elég zsírt, húst, zöldséget ettél volna nappal, nem este járnál hűtőre. Ezen csak te segíthetsz. De egyébként elég könnyű kaját ettél, ezzel legyen a legkevesebb gond..

2012. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!