Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon bezabáltam, sajnos...

Ma nagyon bezabáltam, sajnos több napig nélkülöztem és ma már nagyon ki voltam éhezve sajnos nagyon fájt a gyomrom, nagyon éhes voltam de fogyózok, szoktam is mértéket tartani de ma valahogy nem sikerült, szerintetek hány kcal lehetett?

Figyelt kérdés

reggeli 1 sz teljes kiőrlésű magvas kenyér, 4sz sonka, musár 1tk 1paradicsom, 1paprika

tízórai 2alma, 1barack

ebéd 2 tányér kukoricás petrezslymes rizs, 8vastagabb szelet cukkini sütőben kisütve, párolva csak vízben 1nagy sz csirkemell, 5gomba, 2db csirkemáj, utána még 1sz karaj

uzsonna egy nagy sz dinnye kb 1.5kg héjjal

vacsora 2alma 140g joghurt

8felé pedig ettem 1 tenyérnyi méretű csmellett párolva, hozzá 2csirkemáj és 1 szelet karaj

köszönöm


2012. aug. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy több napig nélkülöztél?
2012. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2-3 napig csak zöldségeket ettem meg 1 szelet kenyeret ami volt itthon és a kertben

semmi hús, tojás meg ilyenek

2012. aug. 12. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hiba hogy pár napig csak annyit ettél , és most hirtelen ennyit. De egyébként ez nem olyan sok , meg semmi egészségtelen nincs benne, kb . Mondjuk nem minden diétás.
2012. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az az igazság, h mindegy mit ettél, nem szabad ennyire leterhelni a gyomrodat, így nem hatásos a diéta, hiába koplaltál előtte napokban! azért, mert ha napokig alig eszel, szinte semmit, utána pedig sokat, akkor aminek amúgy 30 százalékát használná fel a szervezeted, a 70 százalékát fogja.. úgy több eredményt érhetsz el, ha összeállítasz egy egyenletes, változatos étrendet, de nem kell koplalni, a fogyókúra nem arról szól! a lényeg, hogy kenyér, péksütemények, krumpli, rizs, tészta és persze cukor, ezeket hanyagolni kell, mert ezeknek a 95 százaléka felszívódik! a tejtermékektől, amelyek csökkentett zsírtartalmúak nem kell megszabadulnod, azokat nyugodtan eheted! salátákat, felvágottat, sajtot, tojást, sok gyümölcsöt, zöldséget! és ha elfogadsz még egy tanácsot: igyál meg naponta minimum 3 l vizet! a folyadék fontos, ez nem csak "humbuk"! sokkal kevésbé leszel éhes és serkenti az anyagcserét is, ami fontos! remélem segítettem, nem akartalak kioktatni :))) sok sikert a továbbiakban!
2012. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Bármennyire is le szeretnél fogyni, a lehető legrosszabb amit tehetsz, az a koplalás!! Mert ilyenkor nem jut elegendő tápanyag a szervezetedbe, és amikor lesz egy gyengébb napod, amikor 'ki leszel éhezve' és sokat eszel, akkor a tested mindent elraktároz, mert örül, hogy végre tápanyaghoz jutott és így nagyon könnyű meghízni!!

Szóval ne éheztesd magad! Rengeteg ismerősöm csak annyit tett, hogy nélkülözte a fehér lisztet és a cukrot!! És rengeteg kilót leadtak! Valamint próbálj mozogni rendszeresen és igyál sok folyadékot, hogy méregtelenítsen(a zöld teát és a csalán teát is ajánlom a víz mellett)! :) Ja és az ananász is zsírégető hatású..;)

2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!