Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagcsere pörgető, zsírégető...

Anyagcsere pörgető, zsírégető és hasonló dolgokat mondanátok nekem?

Figyelt kérdés
"Fogyasztó" dolgokra gondolnék :) pl.: zöldtea ,citromlé,mustármag stb...előre köszi (:

2012. okt. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
koffein, L-karnitin, amfetamin
2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sport. :)
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xotom válasza:
Pajzsmirigy túltermelés.
2012. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]


Én ezt szedem 3 hónapja, a dm-ben szoktam venni mert ott a legolcsóbb de a müller/rossmanban is elő szokott fordulni ritkábban.

Hatásosabb ha sportolsz is mellette mert kb 6x jobban izzadsz tőle mint alapból így fogyáshoz/szálkásításhoz kiváló, én mindenkinek ajánlom! amit még meg lehet említeni h kicsivel jobban fogsz pörögni tőle esetleg eleinte esténként nem leszel annyira álmos de idővel meg lehet szokni

2012. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kánicmerga
2012. okt. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
spenot, gréfruit, magnezium pezsgotabletta, B6vitamin..nekem ezek jottek be
2012. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én amikor lelassul az emésztésem,esetleg székrekedésem van lenmagot szoktam enni.Általában úgy,hogy a kész ételhez keverem,vagy a szendvicsemre szórom.Nincs semmi különösebb íze,de rendben tartja az emésztést.
2013. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!