Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a "fogyókúrámba"?...

Belefér a "fogyókúrámba"? Sóska, cukor nélkül, liszt nélkül keményitövel 2-3 szem fött krumplival?

Figyelt kérdés

Idézöjelbe azért raktam a fogyókúra szót mert már lefogytam a legtöbb súlyfeleslegemet.164cm-hez 58kg vagyok.Oda szeretnénk figyelni az étkezésemre megf azért nem lenne hátrány ha pár kg még lecsúszna.

Belefér?


Köszönöm!


2010. nov. 20. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
bele
2010. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a keményítő amúgy nem oszt, nem szoroz. de teljesen belefér a soska, alig van benne kcal, és az a kis fottkrumpli kell az emésztésedhez
2010. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Belefér persze egy ebédnek. Egyél hozzá valami fehérjét (húst,főttojást) is.
2010. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem fér bele. Szigorúan tilos normális kajákat enned, pláne zöldséget, vitaminokat. Hogy lehet valaki ilyen eszetlen?
2010. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó: a főzelékben nincs vitamin. Ha valamihez nem értesz,akkor ne eszetlenezz le másokat...

ettől függetlenül meg lehet enni,én irtam hogy egyél hozzá tojást vagy húst is

2010. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

A sóskában sincs vitamin, ugye? Hallottál már a zöldségek fogalmáról?

Oké, akkor éljetek mű Norbi-kajákon és édesítőszeres pudingokon, amit itt nagy divat kérdezni, hogy ehetek-e fogyókúra közben. A végén még a sóska megárt, abban legalább van valami értékes tápanyag. Vagy esetleg mozogjatok, akkor nem estek kétségbe egy tányér főzelék láttán.

2010. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

A sóskában van vitamin. Főzésről hallottál már? Ha megfőzöd a vason kivül gyakorlatilag smemilyen vitamin nem marad benne.A vas meg nem vitamin.

És nem élek norbi műkajákon,eszek én is főzeléket,de tudom hogy szaráfőzve főzeléknek nincs benne vitamin. Ezért kell nyersen IS enni a zöldségeket.

2010. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
A legegyszerűbb ha nem esztek semmit, akkor biztos lefogytok és nem kell feltenni hülye kérdéseket sem.
2010. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen,ha már értelmeset hozzászólni nem tudsz akkor marad a sértegetés. Pedig itt sneki nem írta neki,hogy ne egyen főzeléket krumplival,csak az igazságot bátorkodtam közzétenni,hogy nyeres zöldséget is kell enni mert megehetsz egy lábas főzeléket is,akkor sem lesz benne szinte semennyi vitamin. Például a c-vitamin már csak azért sem,mert fémmel éreintkezve vége ,másrészt a forralás során ugyanúgyvége.

Nem dramatizálta túl rajtd kivül senki a főzelékevést. Az ásványi sók és a vastartalma megmarad,csak a vitamin nem.

Nem tudom ebből hogy következett,hoy a kérdező nem sportol,meg az hgy norbi kaját eszik:D

2010. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bele. jajj de imádom a sóskát...
2010. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!