Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha minden nap 5-6 db pufasztot...

Ha minden nap 5-6 db pufasztott rizst eszek vagy natur joghurtal vagy egy szelet szalámival. Akkor lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Már 6-napja igy eszem.

de csak 3kg-ment le :(

reggelire 3 db puffasztott rizst eszem.

Rá kenek egy kevés natur joghurtot vagy szalámit rakok rá.

Meg este is meg eszek 2-vagy három puffasztott kockát.

de van mikor nap közben annyira éhes vagyok hogy 1db-csak ugy magában elrágcsálok.

Szerintetek igy le lehet fogyni ?

Miért csak 3 kg-ment le eddig ? :/

Jah és csak ásvány vizet iszom.

Meg van mikor szűztea kapszulát beszedek .

Szerintetek mennyi idő után lesz eredménye ennek a diétának ?

Vagy túl sokat eszek ?

170/72gk ( 75kg-voltam)

L

Köszönöm a normális válaszokat előre is


2013. jan. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"3 kiló ment csak le"

pontosabban 3 kilót csökkent az izomtérfogatod.

zsír nem ment le semmi.

és ez nem diéta,hanem önsanyargató,logikátlan önbüntetés,és gondolom a célja is ez.

a mártíromság bemutatása.


hol a lényeg?

a fehérje.

ha tényleg le akarnál fogyni,akkor fehérjét ennél,meg zöldségeket,ezt a legutolsó ostoba is tudja.


amúgy meg kamu kérdés.

a szűzteás dologgal már túltoltad.

ha azt kihagyod,akkor simán tájékozatlan átlagnak gondoltalak volna,de a szűzteával,már súlyosbodik idiótává,ennyire meg senki sem az.

2013. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez koplalás.


Nem kell hozzá jóstehetség, hogy azt mondjam: ha befejezted, és visszaállsz a normális (de nem zabáló!) étrendre, a dupláját, ha nem a tripláját fogod visszaszedni annak, amit most lekínlódtál magadról!


Az oka: koplalás során a szervezet tartalékolásra áll át, és amint újra megfelelő minőségű ételt viszel be, igyekszik majd MINDET elraktározni és ezáltal felkészülni az újabb ínséges időszakra.


Egyél normálisan!

Válts életmódot!

Ne pedig koplalj!

Az egészséges súlyvesztés 1 kiló / hét. S ha ilyen ütemben fogysz le, azt meg is fogod tudni tartani.


A mostanit fix, hogy nem.

2013. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu kérdés!

Csak annyira utálom a testem hogy a kaja már az ellenségem lett!!!

Én elég soknak is érzem ezt a menngiséget amit eszem.

Amugy tényleg szedek mellé szűztea kapszulát...!

Habár nem sok mindent hajt ki belőlem.

De most komolyan piszkálás és minden nélkül! Ha ennyit eszem egy nap mennyi idő alat lehet le fogyni 65-60 kg-ra ?

kérlek titeket ne szidjatok le mert nem tudjátok hogy mit érzek és milyen lelki állapotban vagyok így is :((

2013. jan. 2. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

már nem azért,de miért kellene érdekelni engem a lelkiállapotodnak?

te nem tanácsot kérsz,hanem valamiféle jóváhagyást az önsanyargatáshoz.

ezt meg tőlem nem kapod meg sajnálom.


utolsó esély:)

a testsúlyodhoz egy ilyesmi étrend menne-

[link]

2013. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tudom mit érzel, de a kaja nem az ellenséged, csak a tudatlanságod! (nem bántás, de fogyó előtt muszáj utána nézni, az ember, hogy és miből áll, működik)

Én 107-ről lementem eddig 94-re.

Eszem napi 5-ször, még nass is lecsúszik.

De odafigyelek a szénhidrátra! Reggel megeszem a magam kis szendvicsét, tízóraira gyümi, ebédre igyekszem zöldségeket és húst enni, uzsi gyümölcs, és vacsira se egy kenyeres, tésztás, vagy burgonyás ételt nyomok le. Mellé 2-3 liter folyadék és mozgás! Nem éhezek.

Ezzel a diétáddal leépülnek az izmaid és beteg leszel, nem lesz energiád semmire, tönkre mész. Fogadd meg, amiket írunk!

23/L

2013. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lovelyne ***** válasza:
Legalább 1400 kcal kéne megenned akkor is fogynál.Ez amit csinálsz nagy baromság.Csak kiéhezteted a szervezeted ami majd nagy zabálásba fog átmenni és szépen mindent visszaszedsz mert a szervezeted elraktározza. Ráadásul semmi vitamint nem jut a szervezetedbe.Ez nem fog jóra vezetni hosszútávon.Inkább légy türelmes és fogyj normális ütemben és egyél sok zöldséget gyümölcsöt.Az a 3 kg úgy visszajön mint a sicc.Én anno 16 évesen 70kg-ról indultam és 49 kg-ra fogytam 4 hónap alatt.Majdnem meghaltam kórházba kerültem anorexiával.Remélem te nem akarsz ide jutni mert ezzel az étrendel azon kívül, h egy lelki roncs lesz belőled tönkre vágod az egészségedet egy életre.
2013. jan. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt a puffasztott rizs szelet-evést én is csináltam régebben... az lett a vége, hogy borzasztóan fájt a hasam tőle (elég durva a textúrája, és "törte" szegény hasamat belülről), szóval én a helyedben nem erre bazíroznám az egész alakformálásomat. Válts diétát!
2013. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!