Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel 6-kor kelek hétköznapon...

Reggel 6-kor kelek hétköznaponként. Így délután 3 óráig sok lenne a 3 magvas zsömle + 6 szelet lapka sajt (natúr) és még egy activia ivójoghurt?

Figyelt kérdés
Ha sok,min kellene változtatnom? Persze fogyózóm..
2011. szept. 30. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

esetleg étkezhetnél normálisan is....


a magvas zsömle hagyján (bár mindjárt jönnek a fehérliszt ellenesek), és meglehetősen nagy mennyiségű szénhidrát fogyókúrához, de a lapkasajt egy szemét, az ivójoghurt tele van felesleges cukorral (nem vagyok cukorellenes) - viszont zöldség, gyümölcs és fehérje 0


a mennyiségről meg ne beszéljünk, mivel az adataidat nem tudjuk


6-kor csinálsz magadnak szépen reggelit, megeszed

utána meg 3 óráig még beiktatsz 2 étkezést

2011. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok,de kellene napi 1 déli,vagy délkörnyéki meleg étel is(leves+száraz hús vagy főzelék,váltogatva),és persze bármit lehet enni,ha van hozzá,mellé megfelelő mennyiségű és minőségű mozgás...amúgy nekem ez,amit leírtál,nekem nagyon kevés lenne,az tuti...
2011. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg valami tipp,hogy mit ehetnék 3-ig?:)
2011. szept. 30. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én 3-kor ennék meleg ételt és utána pedig 6 körül még valamit. Valami tipp,hogy mit ehetnék? És milyen mozgást ajánlanátok? Futás..biciklizés kilőve.:/
2011. szept. 30. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

R (6 felé) zsömle

T (9-fél 10) gyümölcs, v joghurt/kefir, ilyesmi

E (dél felé) mondjuk szendvics

Normális ebéd 3 felé - főtt étel

V (7-8 - attól függ, mikorra éhezel meg) valami könnyű, v amit kívánsz és még belefér a napi kcalodba.

2011. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

reggel (6-fél7) zabkása natur joghurttal (sima zabpehely, cukormentes, esetlge egy kis teáskanál mézet vagy lekvárt tehetsz hozzá ha az édesebbet szereted, vagy fahéjjal, pár szem asazlt gyümölcs)


tízórai 10-fél 11 felé gyümölcs, joghurt/kefír pár szem korpás kekszel vagy anélkül


1 felé egy magvas zsömle sonkával, sajttal és zöldségekkel


3kor normális főtt kaja


6 fél 7 felé zöldségek, hús, hal, joghurt, tojás, túró,

2011. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Na végre már..

az utolsó válaszoló valami normálisat is írt.


Igen 3 magvas zsömle sok. Minek annyi?:|


(Én reggel 6-kor eszek, délután 3-ig max egy almát szoktam enni, és nem vagyok éhes. De ezt ne kövesd, ez egyáltalán nem jó, csak mondom hogy én nem vagyok éhes.)


Szóval: reggelire megeszel egy magvas zsömlét.Aztán tízóraira eszel valami gyümölcsöt, dél-1 körül egy natúr joghurtot, aztán ha hazaérsz, háromkor normális főtt ételt.

A déli szendvics se rossz, bár nem érzem indokoltnak. Mivel ha azt vesszük, hogy gyakorlatilag az ebéd és az uzsonna ideje fölcserélődik, akkor uzsonnára se eszel meg egy szendvicset, ha délben ettél főtt ételt.

Szóval annyi, hogy az uzsonnai joghurtodnak meg a déli főtt ételednek megcseréled az idejét, így ugyanannyi kalória, mintha saját időpontjukban etted volna az ételeket.

2011. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SugarCat ***** válasza:

Egyrészt nagyon egyoldalú,ha folyton magvas zsemlét eszel,másrészt tényleg nem túl egészséges.Én ezeket tudnám javasolni:

Reggeli:Puffasztotrizs/abonett+csirkemellsonka+zöldségek,natúr joghurt

Tojásrántotta sok zöldséggel esetleg egy kis csirkemell sonkával

Zabkása ízlés szerint

Tízórai:Salátatál(itt tényleg csak a képzeleted szab határt,rengeteg variáció van),esetleg egy kis natúr joghurt,vagy teljes kiőrlésű szendvics.

2015. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!