Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Érdemes lenne fehérjeport...

Érdemes lenne fehérjeport vennem? Ti melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


164cm-es, 55 kilós lány vagyok, egy ideje életmódot váltottam és 6 kilótól sikerült megszabadulnom zsírból. Szeretnék még leadni(nem, nem vagyok gebe, van még miből lefaragni), de szerintem túl kevés a fehérjebevitelem. Délután sovány túrót és csirkemell sonkát szoktam enni vagy tojást, de sajnos nem mindig tudom ezeket megvenni... Arra gondoltam, hogy uzsonnára + vacsora mellé (vacsorára salátát szoktam csinálni) innék fehérjeport (tudom, ez se olcsó, de talán jobban be tudom osztani + nem kell háromnaponta beszerezni). Ti melyiket ajánlanátok? :/ Eddig a Nitro Pure Whey Gold-ot kostoltam, az nagyon ízlett (sajnos édesszájú vagyok : D ).


Sokat szoktam amúgy gyalogolni + délután súlyzós edzést is csinálok.



2013. jan. 6. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Peak vagy a Dymatize porát szoktam inni. Dymatize olcsóbb és van amiben jobbak is az arányai, de körülbelül egy kategória :)
2013. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. jan. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!