Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak akkor fogyok ha...

Miért csak akkor fogyok ha kizárólag fehérjeport eszek hónapokig?

Figyelt kérdés

Így, hogy csak fehérjeport ittam cukormentes gyümölcslével, így is csak heti 1 kg ot fogytam. És szó szerint nem vettem magamhoz semmilyen ételt semmilyen rágható dolgot, kivéve szombatokon ettem egy kis adag ebédet, ami fogyókúrás jellegű volt. Ez volt az egyetlen módszer amivel megindult a fogyás, ez is csak ilyen tempóban, szóval teljesen átlagos módon. Így fogytam 13 kilót, és nem jött vissza belőle csak 2-3, szóval ez sem igaz az esetemben. De nem értem hogy más finom ételekkel hússal zöldséggel is tud heti 1kg-ot fogyni. Ez hogy lehet? Nekem meg csak ekkora önkinzással megy a heti 1!

Amikor szénhidrátmentes étrendekkel próbálkoztam, sok zöldség gyümölcs csirkehús, amivel mások fogynak, akkor pedig meg se mozdult a mérleg nekem. Pedig 1 hónapot végigcsináltam becsületesen, minden diétánál.

Szóval arra jutottam hogy ez a fehérjepor magába, az egyetlen módszer amivel tudok fogyni, most megint el szeretném kezdeni így a fogyókúrát.

Vagy valami betegségem lehet?


2012. okt. 15. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sportolsz is?
2012. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. okt. 15. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az itt a probléma. Napi fél óra futás meg 10-20 perc egyéb torna nem a világ leg időigényesebb és kimerítőbb testedzése és már ez is hatásos

Egyébként nem javasolnám ezt a csak fehérje port mert másra is szüksége van a szervezetnek. Inkább mozogj rendszeresen és befog indulni a fogyás

2012. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, én finomakat eszem, finomakat főzök, mellőzöm a szénhidrátot, de mellé ott van a napi 1 óra mozgás is, így heti 1-2 megy le rólam. (mondjuk én 102 vagyok, így könnyű fogyni)
2012. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván alig van izomzatod, így az alapanyagcseréd a béka segge alatt van.A másik, hogy gondolom korábban már hasonló alig evős diétákkal szétzúztad az anyagcserédet, és a szervezeted kétségbeesetten ragaszkodik minden g zsírhoz.

Hány kiló vagy és hány centi?

2012. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

162cm 72 kg vagyok most. 83ról indultam. Előtte nem csináltam semmiféle éhezős diétát, hanem pont hogy olyanokat amiket egészségesnek mondanak. Ez az első ilyen drasztikus módszer nálam, de ennek legalább hatása is lett végre.

Nem tudom az számít e valamit, hogy nem híztam meg soha hirtelen, hanem már óvódás koromtól kövér kisgyerekként indultam. Tudom mindig azt mondjátok nem létezik genetika ebben, de hallottam már olyat hogy akik soványak voltak csak meghíztak valami miatt, nekik könyebben megy a fogyás. Betegségről nem tudok hogy lenne bármi bajom, igaz soha nem nézettem meg ilyen célból magam.

Sporttal az a helyzet, hogy még nem találtam rá megfelelő módot, mert emberek közötti sportolás nekem ki van lőve, arra nem vagyok képes. Sajnos még egy sima buszozás, bevásárlás is nehéz dolog lelkileg, ha sok ember van körülöttem rámjön a pánik. Nem szedek semmilyen pszichiátriai gyógyszert erre amúgy.

A lakáson belüli lenne a megfelelő, de panelba lakunk emeleten, szóval ugrálni nem lehet. A sima torna jó lenne dvd-re, már próbáltam is, de elfogyott a lelkesedés pár nap után, elég monoton dolog. Erre valami ötlet? Hogy mit lehetne még amit itthon lehet csinálni és nem hangos? Esetleg valami gép jó lenne? (szobabicikli pl)

2012. okt. 17. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Túrázás kutyákkal az erdőben? Vagy kutyák nélkül? :)

Ha szociofób vagy, akkor a túrázás remek kikapcsolódási forma!

2012. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is a túrázást akartam írni. hegynek fel, erőltetett menet, az megteszi a hatását :) egyébként, minden diétádat mennyiségre is betartottad? nem elég ugyanis, hogy megfelelő kajákat egyél, a mennyiségre is nagyon oda kell figyelni!
2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Erőedzés gumikötéllel (hangtalan, csak a nyögés :-). Ez a szénhidrátmentes kudarc érdekes, pontosan mi nem működött (mert a zöldség is szénhidrát). Szóval mit hagytál el?
2013. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sporttal az a helyzet, hogy még nem találtam rá megfelelő módot, mert emberek közötti sportolás nekem ki van lőve, arra nem vagyok képes. Sajnos még egy sima buszozás, bevásárlás is nehéz dolog lelkileg, ha sok ember van körülöttem rámjön a pánik. Nem szedek semmilyen pszichiátriai gyógyszert erre amúgy.

A lakáson belüli lenne a megfelelő, de panelba lakunk emeleten, szóval ugrálni nem lehet. A sima torna jó lenne dvd-re, már próbáltam is, de elfogyott a lelkesedés pár nap után, elég monoton dolog. Erre valami ötlet? Hogy mit lehetne még amit itthon lehet csinálni és nem hangos?"


eddig csak kifogásokat olvastunk.

2013. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!