Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Le szeretném adni a feleslegem...

Le szeretném adni a feleslegemet, de a tökéletes étrend túl drága számomra. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég tájékozott vagyok a dologban, és a számomra követendő étrend túl drága. Pontosabban a szüleim számára:D Mivel lehetne helyettesíteni pl. a sok csirkemellet? Nem arról van szó, hogy abszolut nem lehetséges, de teljesen 100%-osan nem tudom követni az étrendet. Mivel lehetne helyettesíteni? Különböző tápanyagkiegészítők megoldások lehetnek? (gondolok itt fehérjére)

Jár valaki még ebben a cipőben?

Előre is köszönöm a véleményeket!


2013. jan. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy a csirke olcsóbb, mint a tápanyagkiegészítők...
2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos, akárki akármit okoskodik az egészséges életmód baromi drága, főleg télen, mikor még a zöldség meg a gyümölcs is baromi drága.

És mennyivel olcsóbb 2 zsömle, mint a csirkemell? Én nem vagyok válogatós, sem pretenciós, simán ellennék kenyeren, pékárún, krumplin, tésztán. De ezektől hízok, mint az állat. De minden nap csirkét meg zöldségeket enni sem egyszerű...

2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna sok ötletem nincs.

Én is kb. fél éve próbálok egészségesebben táplálkozni, de elég sokba van.

Ha csak zöldséget és húst ennék, akkor el is vinné a fizum nagy részét. Ez van.


De tudsz olyanon spórolni, hogy mit ne egyél, mire ne költs.

Pizza, gyorskaja, cukros üdítők, chips, csoki. Ezeket ha nem eszed, egy csomó pénzed megmarad és egészségesebben is táplálkozol.


A tápkiegek (pld.: protein) jó dolog, de a csirkemellet nem fogja helyettesíteni. Proteint azért veszünk, hogy a napi fehérje mennyiséget tiszta forrásból fedezzük, a zöldségek, húsok mellett.

2013. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 22:25

Ez csak annak szívás, aki eddig se költött ilyen marhaságokra, de megette a szalámis szendvicset, mert az olcsó.

2013. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha változatosan és tényleg figyelsz arra h ne egyél chipset meg csokikat és mozogsz is mellé akkor szerintem fogsz fogyni

most olcsóbb a répa, káposzta, karfiol ezekből lehet csinálni levest, zöldséges rizst és főzől mellé egy-két db tojást

csontokból csontleveset és ami van a csoonton kis husi azt leszeded

aprólékból pörkölt persze ne tiszta zsírosan

csirkecombok lesütve

csirkemáj lesütve

alma, mandarin, narancs olcsóbb zabpehely is ezekből tudsz reggelire gyümölcsös zabkását csinálni

szalámi helyett a szendvicsbe tegyél 1db főtt tojást sokkal olcsóbb is

2013. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha rendszeresen mozogsz, és csak kicsit odafigyelsz az étkezésre (naponta 4-5ször eszel keveset, és lehetőleg este már szénhidrátot nem fogyasztasz), akkor diéta nélkül is érhetsz el eredményt. :) Igaz hogy lassabban, és lehet, hogy a testsúlyod nem csökken, sőt esetleg nő is, de az alakod mindenképpen csinosabb és arányosabb lesz. :) És mivel ugye NEM hagyod abba a mozgást, ez tartós is marad. :) Mozgás nélkül sajnos nem lehet tartós sikert elérni.
2013. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fuss. Nekem bevált, és ugyanannyit, ugyanazokból ettem mellette.
2013. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!