Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 15éves vagyok 178cm magas és...

Andris1110 kérdése:

15éves vagyok 178cm magas és 75kg! Ti mit ajánlanátok nekem itthoni edzésnek?

Figyelt kérdés
15éves vagyok 178cm magas és 75kg!Azt szeretném megkérdezni tőletek ,hogy ti mit ajánlanátok nekem itthoni edzésnek?Nyárra szeretnék egy kis alakot magamnak.Nemvagyok egy elhízott gyerek de azért van rajtam felesleg mit ajánlanátok olyan gyakorlatokat amiket itthon is lehet végezni? (karra,mellre és bicepszre) ezek lennének a legfontosabbak.

2013. febr. 17. 16:30
 1/6 Awful11 ***** válasza:
El kell döntened, hogy fogyni, vagy izmosodni akarsz, mert más étrend és más edzés kell hozzá. Ha fogyni akarsz akkor szálkásító étrend és aerob edzés kell, de ha izmosodni, akkor tömegnövelő étrend és súlyzós edzés kell, vagy otthonra a fegyencedzés.
2013. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát te mit ajánlanál nekem így nyárra? :) és a fegyencedzés az milyen? mert már több oldalon olvastam a nevét.
2013. febr. 17. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

P90x

jó kis progi, van hatása, végigvittem kétszer is, most kezdtem harmadjára.

2013. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Awful11 ***** válasza:
Tegyél fel magadról képet, és úgy meg lehetne mondani, hogy szerintem csináljál.
2013. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
írtam privit
2013. febr. 17. 17:07
 6/6 anonim válasza:
Fegyencedzés nevű könyvet megveszed, vagy letöltöd. Vannak benne edzéstervek is ami neked kell. Ezek az alap gyakorlatok vannak benne: fekvő, vádli, húzodzkodás (hátra és bicepszre), híd, fordított fekvő, guggolás... lehet,hogy valamit kihagytam de töltsd le nyugodtan. Egyébként az edzésterveket mixelheted is pl: lehet,hogy fekvőből csak 5x 15 megy de guggolásból 5x50. Egyébként egy edzősorozat az 1x10-et jelent, de ha elolvasod akkor ez nyílvánvalóvá fog vállni.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!