Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha szédülök akkor jól csinálom?

Ha szédülök akkor jól csinálom?

Figyelt kérdés

Célom a ketózis elérése. Pár napja kezdtem szédelegni. Mára csak 25-29 gramm ch van betervezve, eddig 19 grammot fogyasztottam, már túl vagyok a 3. étkezésen (korán kelős vagyok). Még van egy grillezett csirkemellem jégsalátával, ez lesz az uzsonna (nem nagy adag) és egy vaníliás túrókrém (magam készítem, 100 gramm sovány túrót lazítok fel egy kanál natúr joghurttal és vaníliával ízesítem), ez lesz a vacsorám.

A reggelim 3 szelet bacon és a zsírján sütött 1 db tükörtojás volt. Ebédre csirkemellből főtt levest ettem gombával, természetesen tészta nélkül, majd egy kevés párolt brokkolit sült csirkemájjal.

Ma jól csinálom a dolgokat?



2013. márc. 22. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Akkor jó, ha el is ájulsz, és fel sem kelsz! O.o
2013. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem értesz hozzá, miért válaszolsz? Aki tudja, mi az a ketozis, az tudja mit kérdeztem. Aki nem tudja az ne is válaszoljon.
2013. márc. 22. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Te beis veszed ezt aa ...-t? xdddd

Szalonnával hol fogsz te fogyni? A többi étkezésed okés de a szalonna épp hogy hízlal.. Elég lenne egészségesen étkezni!

2013. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megint egy "mindent jobban tudok" úr/hölgy. Kérlek kíméljetek.
2013. márc. 22. 13:06
 5/12 anonim válasza:
25%
De ha mindent tudsz... akkor minek tettél fel kérdést?
2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Mókás a fő kérdés.

A szédülés nem jó, DE mivel most kezdted, nyilván eddig sok szénhidrátot ettél, és így egy darabig ez jelentkezni fog. Ez a ch függőség..


Jól csinálod!

2013. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha kevesebb szénhidrát áll rendelkezésre a szervezetben vagy a metabolizmus gátolt a ketonanyagok képződése, a ketogenezis, meghaladja a szövetek keton felhasználását. Ez a kóros állapot a ketózis. Az éhezés és a diabetes ketózishoz vezet, mivel a metabolikus folyamatokhoz hiányzik a glükóz, ugyanakkor fokozódik a trigliceridek mobilizációja. Szóval igen, remekül csinálod. Csak így tovább, bár, ha nem ennél még ennyit sem, még hamarabb kaphatnál ketózist. Vagy egy jó kis diabetest nem szeretnél bevállalni? Az is ilyen hasznos..


Igazuk van abban, hogy a túlzott szénhidrát fogyasztás is káros, de hidd el a szédülés semmiképpen sem egy egészséges folyamat jele. Túlzásba vitted a diétát és jelez a szervezeted. A szénhidrát igenis kell az emberi szervezetnek. Abban pedig egészen biztos vagyok, hogy te valamit nem értesz mert az embernek nem lehet célja: "a ketózis elérése"

2013. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Szalonnától simán lehet fogyni öcsi, 17-18 kilót fogytam, közben ettem simán szalonnát, kolbászt, sertést, marhát, mindent, ami nem zsírszegény, csak a szénhidrátot csökkentettem (fogyás titka tadáááá), azért ketózist nem akarok elérni, így nálam szerepel gyümölcs pl....
2013. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem. Akkora hozzáértők vannak itt, látszik hogy nem hülye emberek. Ez nagy szó, leírom újra! Látszik, hogy NEM HÜLYÉK!


De akkor.. miért hordjátok még mindig testvérek a szemellenzőt? Nincs olyan, hogy szükséges szénhidrát bevitel. A dietetikának, a nyugati orvostudománynak megvannak a dogmái.. ilyenek a szükséges és az ajánlott szénhidrát (akár kimondottan cukor) bevitel, a diabétesz gyógyíthatatlansága. De hát ezeknek rengeteg tapasztalat ellent mond, nem csak száz meg ezer embereken végzett kutatások, hanem a szomszéd néni vagy egy közeli ismerős ismerősének az esete, akár saját tapasztalatok.. Nem létezik szénhidráthiány, minthogy az emberi szervezet nem szénhidrát alapú életmódhoz, anyagcseréhez alkalmazkodott. Ez nem üres kijelentés, egyszerűen nem esztek cukrot és nemhogy betegek nem lesztek, idővel még a Kérdező szédülése is el fog múlni, hiszen csak ideiglenesen jelentkezik a nála az alacsony vércukorszint, a megszokott szénhidrátfogyasztás hiányában.. amint ez elmúlik nála, egy jóval hatékonyabb anyagcsereúton fog működni a szervezete, nem fog szédülni.. de az inzulinszintje alacsony lesz, és olyan egészségügyi és fizikális előnyökre számíthat, amik még az én képzeletemet is felülmúlják.. még a rák elleni harcban is annak van jelentősége amit most a Kérdező csinál! Ezt vegyétek figyelembe, ez egy csodálatos dolog..!


A pillanatnyi szédülés nem az új táplálkozás kudarca, hanem a pillanatnyi, nyugati emberre jellemző szénhidrátterhelt életmód eredménye.. ami elmúlik, újra képes normálisan és egészségesen működni a szervezete, és ez rengeteg eü. előnyhöz juttathatja! Inkább kövessétek a példáját, legalább azért, hogy megtapasztaljátok: cukor nélkül is egészségesen élhettek. Itt kezdődik az alkalmazott táplálkozástudomány.

2013. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy szédülhetsz ennyi kaja mellett, én ennél sokkal kevesebbet eszek és sosem szédülök.
2013. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!