Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha szédülök akkor jól csinálom?

Ha szédülök akkor jól csinálom?

Figyelt kérdés

Célom a ketózis elérése. Pár napja kezdtem szédelegni. Mára csak 25-29 gramm ch van betervezve, eddig 19 grammot fogyasztottam, már túl vagyok a 3. étkezésen (korán kelős vagyok). Még van egy grillezett csirkemellem jégsalátával, ez lesz az uzsonna (nem nagy adag) és egy vaníliás túrókrém (magam készítem, 100 gramm sovány túrót lazítok fel egy kanál natúr joghurttal és vaníliával ízesítem), ez lesz a vacsorám.

A reggelim 3 szelet bacon és a zsírján sütött 1 db tükörtojás volt. Ebédre csirkemellből főtt levest ettem gombával, természetesen tészta nélkül, majd egy kevés párolt brokkolit sült csirkemájjal.

Ma jól csinálom a dolgokat?



2013. márc. 22. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ebből így nehezen lesz mély ketózis. A reggelid jó volt, de a többi nem. Túl sok a fehérje és kevés a zsír! Csirkemell, sovány túró, ezek nem jók. a fehérjének 58%-a glukózzá és nem ketonná alakul!

szénhidrátot vidd le 20-25-re, fehérjét kb testsúlyod*1g-ra és a többi legyen zsír (100g+). később növelheted. de több zsírt kell enni mint fehérét!

2013. márc. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi az a ketózis???
2013. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!