Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Akinek IR-e (inzulinrezisztenc...

Akinek IR-e (inzulinrezisztenciája) van annak szénhidrátszegény diéta kell?

Figyelt kérdés
ha esetleg vannak itt IR-esek, kérlek meséljetek miket esztek.

2013. márc. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Azok egy életen át gyógyszert szednek és szenvednek, vagy összeszedik magukat és gyulladáscsökkentő gyógytáplálkozáshoz térnek vissza (igen, ez szénhidrátszegény is).
2013. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A diéta önmagában nem elég, rendszeres sport is szükséges. A cukrot, nem teljes kiőrlésű liszből készült pékárúkat, egyéb dolgokat mellőzni kell. Többnyira csak lassú felszívódású CH-t lehet enni. Gyorsat kis menniységben és délután. Hány g szénhidrátot ehetsz meg naponta? Milyen diétára vagy beállítva? A soványak 180-200 g-ot, akiknek fogyniuk kell 160-at általában ehetnek.
2013. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Csak az a BAJ, hogy az inkompetens állatok, akik 160g szénhidrátot ajánlanak egy IR-esnek, ráadásul a lisztet lassú felszívódású szénhidrátnak tekintik MINDENHOL ott vannak. Önkényes dietetikusokkal van tele a világ, és terjesztik a tej és gabonaevést, már komolyan nincs más tippem, minthogy a gyógyszeriparnak dolgoznak..
2013. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Nem kell megijedni, azért annyira nem durva a helyzet mint ahogy az előttem szólók beállították, nem önsanyargatásról szól a dolog, teljesen tartható. Amikor meg besokallok, mindig arra gondolok, hogy mennyivel jobb, mintha egyes cukorbeteg lennék...

Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot.

2013. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azért annyira nem durva a helyzet mint ahogy az előttem szólók beállították,"


Én arról írtam, hogy meg lehet gyógyulni belőle, még szép hogy nem durva. A cukorbeteg 1-es verziója is aránylag jól kezelhető, gyógyszerek nélkül, az orvosok/dietetikusok részéről vannak ezek túldramatizálva, na de a megelőzés meg elbagatelizálva.

2013. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!