Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez a diéta mennyire viseli...

Ez a diéta mennyire viseli meg a szervezetem?

Figyelt kérdés

nekem szimpatikus, de nem tudom hogy be-e vállhat, és hogy miután abbahagyom a diétát, nem biztos h nem kúszna vissza a leadott súly

mit gondoltok?

[link]



2013. febr. 24. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ígéretesnek tűnik, bár csak átfutottam,első olvasatra hasonló mint a ciklikus ketogén diéta, de ha nem tartod be a szénhidrátbevitelt pontosan bukik az egész, heti 1 kg-nál ne legyen több a fogyás.

Ha utána meg szarul eszel akkor viszont visszahízod.


Hasonló mint amit linkeltél.

2013. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt lehagytam:

[link]

2013. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogyas.info oldalon az egyetlen hasznos cikk, lap.


Ez nem viseli meg a szervezeted, az egyetlen normális táplálkozási mód a hús és zöldségevés valamilyen kombinációja, kiegészíthető némi gyümölccsel, olajos magvakkal.

2013. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek # 3

Ritkán, de még lehet találni normális információt is az ilyen oldalakon, bár lehet csak a mázlin múlt, hogy erre bukkantál rá.

A lényeg: ez a diéta NEM viseli meg a szervezetet, több ezer más diétával ellentétben.

2013. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és e mellé nem kell valami táplálék kiegészítő? vagy a szükséges vitaminokat így is meglesznek?
2013. febr. 24. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Táplálékkiegészítőkről az a véleményem, hogy egy változatos és kiegyensúlyozott étkezés mellé nem szükségesek, viszont van aki halolaj kapszulákat szed vagy/ és multivitaminokat, ebben pedig nem látok különösebb kivetnivalót.

Ha viszont porokra gondolsz, akkor a válasz határozottan nem.

2013. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zöldségek. Zöldségeket kell enni.


C-vitaminra, d-vitaminra pedig mindenképpen szükség van, kiegészítésként. Ha nem eszel gyakran halat, akkor az omega3 pótlás is fontos. Ez minden emberre vonatkozik, mindegy hogy éppen valaki mit eszik.. nem lehet annyi c-vitamint enni, annyit napozni hogy ezekhez kellő mennyiségben hozzájussunk. Illetve, kevés ember tányérjára ugrik a friss hal..

2013. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!